reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
ej....ja miałam super oba dwa.polecam .naprawdę źle nie wspominam.[emoji1]no i najpiękniejszy moment kiedy kładą Ci tego maluszka na brzuchu.to jest coś przecudownego.ja tam się już nie mogę doczekać [emoji4]
Prawda! Ten moment to niesamowite przeżycie :) A poród? U mnie nie było źle, ale to mało istotne - tu ważny jest efekt i ta noesamowita radość :D
 
ej....ja miałam super oba dwa.polecam .naprawdę źle nie wspominam.[emoji1]no i najpiękniejszy moment kiedy kładą Ci tego maluszka na brzuchu.to jest coś przecudownego.ja tam się już nie mogę doczekać [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
I takich historii chcemy jak najwięcej [emoji813]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Prawda! Ten moment to niesamowite przeżycie :) A poród? U mnie nie było źle, ale to mało istotne - tu ważny jest efekt i ta noesamowita radość :D
No.. ... 11 lat minęło a ja ciągle to doskonale pamiętam. to jest chyba jeden z najwspanialszych momentów w życiu czlowieka

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga mamaginekolog ostatnio opublikowała post o takich gadżetach jak baloniki itd. Poczytaj sobie bo ja już nie pamiętam jakie były opinie o balonikach.
Ja właśnie dostałam segregator Jestem w ciąży :) korzystacie? Jak ostatnio byłam u gina to dużo dziewczyn miało....
W poniedziałek mam wizytę, ciekawe co będzie :) mówił ze zleci mi te wszystkie badania.
Moje poniedziałkowe wymioty były jednorazowe, więc stawiam że mieszanka sok pomarańczowy plus danio nie było najlepszą mieszanką :D od tej pory spokój, jakoś lepiej się czuje :)
cały czas biorę luteinę, jak mi się skończy mam zacząć brać Duphaston i tak do 12 tygodnia...
Kaszel bez zmian, odkrztuśny ale jeszcze nie tragiczny, inhaluję się 2 razy dziennie.
 
Co do rosnącego brzucha to u mnie (obecnie 9+4) już powoli zaczyna być coś widać, mąż też już zauważył różnicę ;) generalnie od początku był większy, ale wcześniej miałam mega wzdęcia więc wiadomo. Jak wyobrażałam sobie że kiedyś będę w ciąży to marzyłam o tym ciążowym brzuszku, ale pewnie jeszcze nie raz będę na niego narzekać hehe ;) mam nadzieję, że już niedługo minął te uciążliwe dolegliwości 1 trymestru i zacznę być użyteczna we własnym domu, bo teraz po pracy jestem warzywem i bez drzemki nie funkcjonuje
 
Aga mamaginekolog ostatnio opublikowała post o takich gadżetach jak baloniki itd. Poczytaj sobie bo ja już nie pamiętam jakie były opinie o balonikach.
Ja właśnie dostałam segregator Jestem w ciąży :) korzystacie? Jak ostatnio byłam u gina to dużo dziewczyn miało....
W poniedziałek mam wizytę, ciekawe co będzie :) mówił ze zleci mi te wszystkie badania.
Moje poniedziałkowe wymioty były jednorazowe, więc stawiam że mieszanka sok pomarańczowy plus danio nie było najlepszą mieszanką :D od tej pory spokój, jakoś lepiej się czuje :)
cały czas biorę luteinę, jak mi się skończy mam zacząć brać Duphaston i tak do 12 tygodnia...
Kaszel bez zmian, odkrztuśny ale jeszcze nie tragiczny, inhaluję się 2 razy dziennie.
Właśnie czytałam i ciekawi mnie czy któraś wypróbowała :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga mamaginekolog ostatnio opublikowała post o takich gadżetach jak baloniki itd. Poczytaj sobie bo ja już nie pamiętam jakie były opinie o balonikach.
Ja właśnie dostałam segregator Jestem w ciąży :) korzystacie? Jak ostatnio byłam u gina to dużo dziewczyn miało....
W poniedziałek mam wizytę, ciekawe co będzie :) mówił ze zleci mi te wszystkie badania.
Moje poniedziałkowe wymioty były jednorazowe, więc stawiam że mieszanka sok pomarańczowy plus danio nie było najlepszą mieszanką :D od tej pory spokój, jakoś lepiej się czuje :)
cały czas biorę luteinę, jak mi się skończy mam zacząć brać Duphaston i tak do 12 tygodnia...
Kaszel bez zmian, odkrztuśny ale jeszcze nie tragiczny, inhaluję się 2 razy dziennie.
Wiera ja mamaginekolog czytam regularnie i też zastanawiałam się nad segregatorem, ale w sumie nie wiem czy byłby dla mnie przydatny, bo wszystkie wyniki badań zostają w przychodni a ja mam je wpisywane tylko do karty ciąży, więc właściwie oprócz skierowań nic nie gromadzę ;)
 
Polecam wszystkim takie pobyczenie się - nawet wyżywienie mieliśmy w cenie, więc i to odpadło ;) Teraz czekam na 6, bo mam kolejną wizytę - i oczywiście stres jest, jak to na tym etapie ciąży :)

Jejku straszne jest to co piszesz :( Dużo siły życzę, bo się przyda - ale mimo wszystko może warto zaczekać jak sytuacja się rozwinie? Jak temat wróci to oczywiście warto palanta spuścić po brzytwie, ale może tak nieadekwatnie przeżywa zaskoczenie? Bo sama wizja bliźniąt może przerazić ;)

Tak jak sobie liczę to chyba 11 Ci się zaczął - bo jak dobrze kojarzę to jesteśmy na praktycznie tym samym etapie ;) Ja mam 10+2, czyli tydzień 11 :) A braku dolegliwości to zazdroszczę - nie żebym miała jakiś dramat, ale (lekko nasilone) nudności mnie zamęczają :( Nie miałam tego w ciąży ze Stasiem... No i te wzdęcia, okropność!
Tak u mnie dokładnie licząc od ostatniej @ to jest 10t2d dokładnie a.wg ostatniego usg to hmmm 10t5d :-) także tak już 11tydzień :-) a ja czuję się na prawdę.super aż czasami nawet trochę zazdroszczę dziewczynom tych mdłości :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak u mnie dokładnie licząc od ostatniej @ to jest 10t2d dokładnie a.wg ostatniego usg to hmmm 10t5d :-) także tak już 11tydzień :-) a ja czuję się na prawdę.super aż czasami nawet trochę zazdroszczę dziewczynom tych mdłości :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom

Oj kochana nie ma czego pozazdrościć, to ja zazdroszcze dobrego samopoczucia i czekam aż wroce do żywych [emoji6]

Ja mam segregator. Czekał na odpakowanie pół roku [emoji6]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Do góry