reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Ja też jestem nauczycielem i lekarz zabronił właśnie z powodu chorób i sytuacji że tak naprawdę nie możemy przyjmować nic z leków.
Ja nie chce poświęcać swojego zdrowia dla czyjegoś, nikt mi potem dziecka nie zwróci jak coś się stanie. Dużo chorób już przechodziłam, ale lekarz zwrócił uwagę na grypy żołądkowe gdzie można raz dwa się odwodnić, dodatkowo wszystkie choroby bakteryjne, opryszczki, zapalenia spojówek itd.
Ja nie żałuję....
Dokładnie :)


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja akurat w pierwszej ciazy pracowałam do końca 8 miesiaca. Ale czułam soe rewelacyjnie i miałam pełno energii. Byłam tez 8 lat młodsza. Teraz jestem w 5 tygodniu i mam już L4 i nie mam zamiaru wracać do pracy do końca ciazy. Prace mam teraz cięższa i dłuższe zmiany. Nie czuje się tak dobrze jak w poprzedniej ciazy , mimo ze nie mam typowych dolegliwości np. Wzdęcia , mdłości i wymioty, jestempo prostu zmęczona.
Jestem tez bardziej świadoma tego jak mogę zagrozić maleństwu.a to zwolnienie należy nam się jak psu zupa. Pozdrawiam z łóżka , gdzie odpoczywam z pilotem , herbatka i pilotem

P.s. Dziewczyny jak u Was z kawa ? Pijecie ?
 
reklama
Ja akurat w pierwszej ciazy pracowałam do końca 8 miesiaca. Ale czułam soe rewelacyjnie i miałam pełno energii. Byłam tez 8 lat młodsza. Teraz jestem w 5 tygodniu i mam już L4 i nie mam zamiaru wracać do pracy do końca ciazy. Prace mam teraz cięższa i dłuższe zmiany. Nie czuje się tak dobrze jak w poprzedniej ciazy , mimo ze nie mam typowych dolegliwości np. Wzdęcia , mdłości i wymioty, jestempo prostu zmęczona.
Jestem tez bardziej świadoma tego jak mogę zagrozić maleństwu.a to zwolnienie należy nam się jak psu zupa. Pozdrawiam z łóżka , gdzie odpoczywam z pilotem , herbatka i pilotem

P.s. Dziewczyny jak u Was z kawa ? Pijecie ?
Ja jeszcze trochę muszę poczekać chociaż kto wie- jutro 5t1d może mi już też da l4 choć wolałabym w pracy jeszcze nic nie mówić

Ja pije jedna dziennie maks :)
Parzona z 2 łyżeczek ż mlekiem.
A tak to inka albo rozpuszczalna "dla przyjemności" bo kawa na mnie nie działa :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry