reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Poczekaj z antybiotykiem troszkę, ja zawsze jeszcze jakiś czas obserwuje. Zazwyczaj wszystko mija. Oni teraz już przepisują te antybiotyki jak cukierki. Zdrówka życzę :)
Jasne że nawet go nie wykupiłam. Dzisiaj idziemy do naszego lekarza rodzinnego i wolę żeby sam zadecydował co jej dawać ale nie ma ani temperatury ani nic
 
reklama
Byłam właśnie z córką na pogotowiu bo płakała że ją boli ucho.... Oczywiście tam płakała i tym samym miała 37°. Dr stwierdziła że ucho jest ok i pewnie od Kataru i zmiany ciśnienia zaczęło ja boleć i wystarczy dać przeciwbólowy a z jaką receptą wyszliśmy? Z antybiotykiem i całą listą zaleceń. Porażka
A może jakieś ząbki jej idą i ją boli? Mój też czasami narzekał na ucho,albo na ból głowy, miał lekko podniesioną temp. a okazało się, że nowy ząbek się wyciska
 
@Bea.K84 ząbki raczej nie... Chodzi do przedszkola i tak co 2 tygodnie ma katar bo rodzice dają dzieci z temperaturą bez jakichkolwiek skrupułów... Dziś ucho już nie boli wiec zostanie w domu dwa dni profilaktycznie
 
Zaczynam mieć dość stanu ciążowego... Dzisiaj po 2 dniach przerwy tak wymiotuję że nie wiem jak się nazywam:( do tego boli mnie prawa pachwina:( mam wzmożony ślinotok i zużyłam od rana 2 pudełka chusteczek:( a tu nie ma lekko i jestem z młodą do 16:20 sama:(
 
Dziewczyny powróciłam....
na urlopie było super, fajnie było spacerować i oglądać te cudne górskie widoki. W termach też ok, ale bez szału.
Jednej nocy coś mnie tak złapało, i wymiotowałam i krew z nosa, biegunka....myślałam że umieram.
Teraz znów mnie coś bierze i ogólnie kiepski okres mamy...coś z kanalizą jest nie tak i nam woda wybiła :( nocujemy i kąpiemy się u mojej mamy.
Wszędzie brudno, nie mogę włączyć zmywarki i pralki i tak się wściekam bo lubię jak jest czysto i w miarę ogarnięte....
Byłam u ginekologa, miałam pobrany wymaz z szyjki, za tydzień glukoza i powtórka na toxo...
Powiedzcie mi, czy któraś znalazła o tej refundacji immunoglobuliny? Bo na Ministerstwie Zdrowia komunikat jest, ale mój lekarz nic nie wiedział i szczerze wątpił....
 
A macie jakieś sposoby na bolące plecy ?
pilates - ćwiczenia na kręgosłup, ale muszą być regularne żeby były efekty :)
ja ćwiczę w ciąży to:
i jedna z sekcji - Core Pliates jest właśnie na kręgosłup :)

EDIT: zapomniałam dopisać, że jest tu też sporo ćwiczeń na mięśnie Kegla :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane. Właśnie siedzę w gigantycznej kolejce do mojego gina, No takiego tłumu to tu jeszcze nie widziałam. [emoji20] dzis chyba dostanę skierowanie na glukozę i mam lekki stres bo nigdy nie robiłam. A tak sie ostatnio zastanawiałam, nie pamietam niestety ktora z Was pisała o malowodziu, jak sobie radzi z piciem wody? U mnie z początku bylo cieżko wmusić te 2 l wody, ale z dnia na dzien lepiej [emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie kochane. Właśnie siedzę w gigantycznej kolejce do mojego gina, No takiego tłumu to tu jeszcze nie widziałam. [emoji20] dzis chyba dostanę skierowanie na glukozę i mam lekki stres bo nigdy nie robiłam. A tak sie ostatnio zastanawiałam, nie pamietam niestety ktora z Was pisała o malowodziu, jak sobie radzi z piciem wody? U mnie z początku bylo cieżko wmusić te 2 l wody, ale z dnia na dzien lepiej [emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
To ja pisalam :) mam zalecone pic 2,5l dziennie ;) czasem nawet udaje mi sie wypic wiecej :) codziennie rano i wieczorem robie duzy kubek (ma 0,5l) herbaty + w ciągu dnia wypijam butelke wody 1,75 :) a dodatkowo jeszcze jakis soczek jednodniowy albo cos w tym stylu ;) nawet nie wiem kiedy zlecial ten tydzien, jutro ide na kontrolne usg i okaze sie czy picie cos pomoglo :) oby, trzymajcie kciuki :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry