reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czego nie możemy jeść, pić, robić w ciąży?

reklama
Blondi chciałabym:)bo juz miś jest, a tak to była by parka:)i żadnej dziewuszki nie ma z męża strony(jego brat cioteczny ma 4 synów,powiedział ze już nie próbuje,sam ma trzech braci ,a mój maż dwóch,więc szanse raczej na chłopaka większe.Ale coś mi się tak wydaje ze chyba drugi synek będzie.No my marty obydwie na słodkie,u Ciebie chlopak,to i może u mnie-śmiesznie by było taki zbieg okoliczności:)

witam:)Ja przed ciążą śledzie w oleju takie z cebulką-owszem lubiłam bardzo,a teraz wogóle patrzeć jakoś nie mogę,sam zapach już działa odstraszająco.Byłam dziś w sklepie i znów cola uśmiechała się do mnie z półki zeby ją wziąsć,ale byłam twarda skończylo się na brzoskwiniowej veroni mineral i drożdżówce z budyniem:)ot taka rekompensata po kuciu mnie igłą:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
rzeczywiście z tym słodkim to różnie bywa, ja teraz to muszę mieć ciasta, batony, lody itp pod ręką bo inaczej to zaraz jestem wściekła, takie mam słodkościowe zachcianki, a wcześniej to w ogóle nie musiałam jeść nic słodkiego, a też będzie chłopaczek, ale również ci życzę dziewczyneczki, ja też bardzo chciałam, no ale mąż wykrakał chłopaka:-)
 
mój też kracze chłopaka,i zapas też musi być konkretny...ale z wagą dużo nie podskoczylam.Mam nadzieje ze w środę się okaże:)
 
Ja w te przsady nic a nic nie wierze JA od poczatku pierwszej ciazy tylko slodkie na sniadanie pierwsze co to chalka i paczek bo zwariowac moglam to mi juz w sklepie odkladali i sie smiali ze napewno dziewczyna i co mam chlopczyka a teraz do 16 tygodnia tylko nie slodkie wrecz jak cos zjadlam to niedobrze mi bylo ale teraz mi sie zmienia ostatnio podgryzam ciasteczka i kusze sie na pepsi wiec nie mam pojecia co u mnie siedzi.Bo mi sie zmienilo a juz mialam nadzieje ze to dziewczynka ze odwortnie niz w poprzedniej.I jak narazie w styczniu wiekszosc chlopakow a dziewczyny rozne zachciewajki maja.:)
 
Zgadzam sie z Gosia_27 :tak:Ja w pierwszej ciazy od poczatku jadlam glownie slodkie, uwielbialam lody , czekolade i urodzil sie synek :-D.
W tej ciazy , w pierwszym trymestrze nie moglam patrzec na slodkie, lodow nie jadlam nawet w najwieksze upaly, natomiast teraz nie moge przestac myslec o slodyczach:-) I jak tylko mam okazje to zjadam wszystko co slodkie...Plci jednak jeszcze nie znam, mam nadzieje ze na koniec sierpnia sie dowiem, bo mam wtedy usg;-).
 
reklama
a ja z tymi smakami mam roznie, ale za to znow objadam sie winogronami podobnie bylo w pierwszej ciazy :). slodkie sporadycznie cos tam dziubne ale nie za wiele bo patrzec za bardzo nie moge ale za to mc donald mniammmm. teraz wcinam zaraze (czyt. slonecznik)
 
Do góry