reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cycuchy się obudziły - też to macie?

U mnie to z tym "aż cieknącym" było chwilowe ale plamy na koszuli nocnej pojawiają sie cały czas a w dzień wkładam wkładki żeby nie chodzić z plamami :) Bywa różnie - raz maleńka kropelka a czasem cieknie...nie wiem od czego to zalezy
 
reklama
U nie cieknie tylko, jak przygniotę pierś. Jeszcze obywa się bez wkładek. Choć ostatnio aż się wystraszyłam, bo musiałam chyba jakoś niefortunnie położyć się na piersi przez sen, bo rano patrzę, a na prześcieradle plama wielkości talerzyka śniadaniowego.

Ale mamy atrakcje :)
 
A u mnie bez atrakcji - cisza zupelna :mad: Ale ufam temu co pisala sumka, ze to o niczym nie swiadczy i mam nadzieje, ze bede mogla karmic piersia.
 
Raz na kilka dni cos cieknie ale nie duzo, zobaczymy po porodzie teraz sobie tym głowy nie zawracam ;)
 
U mnie cisza totalna, w zasadzie jakiś miesiąc temu pojawiło sie parę kropelek i na razie spokój całkowity. Mam nadzięję, że samo przyjdzie po porodzie:)
 
Ell ja rónież nie mam "problemu" jak na razie w ciąży z cycuszkami...jeszcze ponarzekamy na nie hihihi.Położna powiedziała,że jak tylko Marcinek się urodzi to organizm sam wytworzy pokarm z chwilą przystawienia Maluszka do piersi....najpierw siarę a potm pokarm właściwy...
 
Moje cycuchy też poki co grzeczne ;) ..tylko, jak demonstracyjnie je ścisne to kilka kropelek pojdzie(ale nie robię tego:)..i zawsze mam takie laciutko wilgotne, bądz np. takie zsuszone na brodawce..mleko/siare :p
 
reklama
Moje sie dzisiaj obudzily - nic nie cieknie ale jakies sie takie ciezkie zrobily i mnie bola...Chyba rosna....
To na pewno po wczorajszych zajeciach w szkole rodzenia o laktacji... ;D
jej jak bola..jak ja stanik zaloze...ajjcccc
 
reklama
Do góry