reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca w ciąży

Też taki miałam. Ale mam leżeć od skończenia 38 tygodnia, podejrzewam że to będzie taka obserwacja aż urodzę. A wywołanie w razie jakby coś było nie tak.
Ale po co masz tam leżeć ?
Ja kładę się po skończonym 38 tc na wywolanie i albo ruszy albo cesarka. Niby ma być szybka piłka. Chociaż muszę się dopytać dokładnie
 
reklama
Hitem w szpitalach byłby bufet z dostarczaniem zamowień na oddziały;)

I pralnia samoobsługowa - wtedy nie trzeba by rodziny ganiać po czyste koszule i majtki:D
To taka obserwacja z ostatniego pobytu w szpitalu, jak dziewczyna z łóżka obok poprosiła męża, żeby jej dowiózł czystą bieliznę... Przywiózł jej koronkowe stringi, które pod koniec ciąży, to sobie co najwyżej na jedną nogę mogła naciągnąć;)
Hehehe ojojoj. U mnie w szpitalu jest bufet to wiem ale też i kuchnia która świadczy jedzenie na szpital ale mozna tam sobie coś kupić.
Pralni nie ma ale jest bazarek gdzie można kupić majtki, koszulki, spodenki, piżamy itd. I uwaga sukienki ;) wiecie, że całkiem ładne i za 40 zł;) można złożyć zamówienie z avonu np albo kupić bransoletkę z tombaku;p ... szał normalnie
 
Ale po co masz tam leżeć ?
Ja kładę się po skończonym 38 tc na wywolanie i albo ruszy albo cesarka. Niby ma być szybka piłka. Chociaż muszę się dopytać dokładnie
Podobno nie lubią wywoływać jak lozysko jest ok. Dlatego mam leżeć, żeby monitorowali czy lozysko się nie starzeje przez cukrzycę. Chociaż w skierowaniu mam wpisane indukcja.
 
Podobno nie lubią wywoływać jak lozysko jest ok. Dlatego mam leżeć, żeby monitorowali czy lozysko się nie starzeje przez cukrzycę. Chociaż w skierowaniu mam wpisane indukcja.
Aaaaaaa....Hymmm no indukcja to wywołanie. Myślisz, że będą Cię tyle trzymać, ciekawe. U mnie takie coś by nie przeszło, łóżko na oddziale jest na wagę złota i nie pozwolili by na takie przetrzymywanie.
 
Aaaaaaa....Hymmm no indukcja to wywołanie. Myślisz, że będą Cię tyle trzymać, ciekawe. U mnie takie coś by nie przeszło, łóżko na oddziale jest na wagę złota i nie pozwolili by na takie przetrzymywanie.
Wiesz nie myslalam tak ale potem się nasłuchałam opowieści o tym szpitalu i wiekszość tak sobie właśnie leży. No cóż. Zawsze to jakieś wczasy haha [emoji23] niech się stary z dziecmi pomęczy. Gorzej, że będzie musiał iść na l4 a to już 80% wypłaty i po premii.
 
Wiesz nie myslalam tak ale potem się nasłuchałam opowieści o tym szpitalu i wiekszość tak sobie właśnie leży. No cóż. Zawsze to jakieś wczasy haha [emoji23] niech się stary z dziecmi pomęczy. Gorzej, że będzie musiał iść na l4 a to już 80% wypłaty i po premii.
Przestań kasa ważna ale nie najważniejsza;) niech pilnuje dzieciaków a Ty na wczasy ;p
 
reklama
Do góry