reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Ciekawe jak tam Luca na 100% tuli Michasia :)

Ja właśnie dziś nie miałam silnej woli zjadłam kawalatek płacą ze śliwka i cukier po godzinie 134 :/ Wrr a później zloszcze się sama na siebie nooo . Ostatni raz przysiegam
 
reklama
Luca! Kochana! Gratulacje :) i czekamy na dalsze relacje :)

Ja dzis na czczo 83 a wczoraj po kolacji 110. Najadlam sie tez salatki z kasza gryczana, o ktorej Wam kiedys pisalam plus 2 kromki chleba do tego z szynka i pomidorem. Eeech...te salatke (pyszna,ale)zrobilam bardziej pod siebie. A inna z majonezem, ktora pachnie oblednie jest mi zakazana a jeszcze troche zostalo...o buu. No i zostal jeszcze kawalek torta i az krzyczy aby go zjesc :p

Ide dospac poki Mala spi. Az niesamowite jak wczoraj przezywala i jak byla po wszystkim rozemocjonowana...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry