reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
ehhh !!! a takie podobno zdrowe te owoce !!! :rofl2:
ano trojeczka juz jest ;) z tej okazji tata kupil malej butki rozowe ;)
omlecik za mna :) mmmm :) omlecik kielki pomidorek cebulka ketchup :)) i centrum i urosept i zelazo i magnez ;/ :rofl2:
 
Właśnie wróciłam ze spaceru. Muszę dopakować torbę do szpitala. i muszę cos zjeśc. W ogóle nie mam apetytu, to chyba z nerwów.;-)

Mgielka no to bedziemy rodzić razem:tak: fajnie, że już bedziemy miały to za sobą a później bedziemy trzymac kciuki za resztę!

Emka faktycznie nieciekawy ten Twój cukier ale to na bank ta mandarynka. Mi na początku ciezko było się przyzwyczaić do nie podjadania wieczorem i w nocy bo zawsze ogladałam do późna filmy i wiadomo podjadałam.:zawstydzona/y:

Rybka dzwoniłas do lekarza? Jak się czujesz? Daj znać jak było na usg! I trzymam kciuki!

Nadulec dzięki za odpowiedź. Kurcze sama już nie wiem jak to jest okaże się w niedziele. Mi lekarz powiedział, że teraz nie praktykują długiego leżenia bo mają lepszy sprzęt do znieczulania i jest małe prawdopodobieństwo, że dojdzie do powikłań i że im wczesniej się wstaje tym lepiej. Ale widać co lekarz to inna opinia.
 
Ostatnia edycja:
już po konsultacji gin

więc ja tak reaguję na ten cordafen i tyle mam poczekać na tej dawce do poniedziałku

oj zmiana

mój gin nie mógł się do mnie dodzwonić dzwonił do M czy coś mi się stało bo nie odbieram:tak::tak::tak:

mam odstawić cordafen do poniedziałku i zobaczymy bo przy moim i tak niskim ciśnieniu nie możemy go jeszcze bardziej obniżać

bo moje zdrowie też jest ważne

ale mam fajnego lekarza co???
sam dzwoni:tak::tak::tak:

a moje cukry żyją swoim życiem :wściekła/y:
po śniadanku i 20j insuliny 127!!!
jak na mnie za dużo więc jutro 22j
ale może bez cordafenu się unormuje;-)

ale macie fajnie dzidzie będą już z wami:tak::tak::tak:
 
Rybka masz super lekarza zupełnie jak mój. eż zawsze oddzwania i się martwi. W niedziele ma specjalnie przyjechać na cięcie bo nie ma dyżuru. Dobra opieka to podstawa. Ja dzięki moim lekarzom czułam sie bezpiecznie i wiem, że wszystko dobrze się skończy. przestałam się też bać tego ,że nie ma odwiedzin bo atmosfera na oddziale jest iście rodzinna. Przekonałam się jak jeździłam na ktg. Tez bym się wkurzyła jak bym miała takie wyniki jak Ty. Ale może po odstawieniu leków będzie ok. :tak:
 
o12 zjadłam moje 0,5ww a o 12.15 zaczęłam odjeżdżać i cukier 46:szok::szok::szok::szok: masakra

zjadałam pomarańcz i mersi i 66 czekam dalej niech coś wzrośnie bo padne:szok:


AGA dobry lekarz to podstawa tym milej że nie prywatny tylko NFZ niektórzy są lekarzami z powołania:tak::tak::tak:
 
Aga: ale będziesz miała prezencik na Święta! mam nadzieję, że masz odświętny strój dla synusia :-). 6 godzin to dosyc szybko, u mnie po 12, chyba, że jest przepełnienie to wczesniej stawiaja na nogi :-). No i ładnie maluszek przybrał! Będzie kruszynka słodziutka:-). Pamietaj o zdjęciach dla nas!
emka: owoce zdrowe, ale akurat mandarynki to sporo cukru mają :sorry:. Jedz o 22 np. kanapke z pełnoziarnistego chleba z czyms tłustym, żeby ci to przedłuzyło wyrzut weglowodanów (ser żółty, kiełbasa itp). Jest jeszcze jedna tajemnica trzustkowa, którą ja tez przez pare tygodni testowałam: czasami nawet na czczo cukry rosną! Więc sprawdź na przykład o 6 rano a potem o 7 rano, czy nie ma tak teraz u ciebie. Ja tak miałam a potem mi przeszło. Z trzustką w nocy nie wygrasz ;-)
rybka bidaku, ty to sie z tymi medykamentami namęczysz... ale już bliżej niż dalej :tak:
 
po sniadanku 130 :) a omlet byl super :) a te mandarynki sa takie pyszne !! :) w sumie to codzien jem to samo bo boje sie eksperymoentowac zeby wyniki byly dobre ;/
 
reklama
bez pieczywa tego omleta jadłaś? Bo jak tak to dosyc sporo ci cukier poszedł...:szok:. Ja mam po omlecie z cebulką i pomidorem koło 100... bo tam prawie weglowodanów nie ma... tylko ten ketchup ma trochę bo slodzony. Uważaj na te mandarynki - ja kiedys po 3 miałam cukier 133! Lepiej grapefruita zjedz -tylko bez cukru :-D i jabłka.
 
Do góry