reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
właśnie nie denerwować się to podstawa bo szkodzi dzidziusiowi.
Słyszałam że stres również przyczynia się do podwyższenia cukru czy to prawda???
 
mam pytanko czy po porodzie w szpitalu sprawdzają czy po cukrzycy ani śladu ,czy może trzeba samemu zrobić krzywą cukrową i sprawdzić czy wszystko jest w normie?
 
widzę że tutaj większość mam doczekała się już swoich aniołków,ja na swojego aniołka czekam z niecierpliwością tylko mnie nurtuje czy będę miała cesarkę wolałabym siłami natury jak było w przypadku pierwszego porodu.
Jak wyglądał wasz poród mając cukrzycę miałyście cc czy poród naturalny?:)
 
megi - cukrzyca NIE JEST wskazaniem do cesarki!!! rodziłąm SN, o szczegółach pisałąm na tym wątku 3 listopada po południu i na wątku listpadówek w opisach jak przyszły na świat dzieciaczki.
cukry mierzyłąm sobie sama podczas porodu i po nim. Za 6 tygodni mam z wynikiem krzywej cukrowej zgłosić się na wizytę do gina. krzywą mogę zrobić sama, przecież mam glukometr, a glukozę i tak sama musze kupić.
:-)
 
hej
witam wieczorowa pora:-)

troche sie rano zmartwilam tym cukrem - ale to chyba na serio wariacja glukometru byla. czytalam tez troche ze pomiar z roznych palcow moze dawac inny wynik - nieco tylko ale jednak:szok:

po obiedzie mialam cukier 1 h - 106, po kolacji a zjadlam dwa domowej roboty hamburgery ( male) - 1h po cukier 102 :-D czyli git!

w przyszlym tygodniu ide do diabetologa na kontrole. ciekawe co powie...
czytalam o Waszych porannych wynikach cukru i powiem Wam ze ja czesto mam blisko 100:szok:mniej wiecej 97
 
reklama
Witam! Dzisiaj rano u mnie 86 więc jest ok. myslałam, ze będzie troszkę mniej ale wieczoram zjadłam dwa mieloniaki z wieprzowego mięsa. Co prawda nie dodałam do nich byłki ale co tłuste mięso to tłuste. :wściekła/y: Ale były pyszne.:zawstydzona/y:

Za godzinę jadę z młodym na wycieczkę do fabryki bombek. Dzisiaj to już całkowicie będę w świątecznej atmosferze. Miłego dnia wszystkim i niskich cukrów.:tak::tak::tak:
 
Do góry