reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Witam!
Utknelam z czytaniem gdzies 15 stron do tylu a oczy mi sie zamykaja wiec nie nadrabiam - daje znak, ze zyje

Mama_ola - gratuluje randki - u nas tak rozowo nie bylo - za pierwszym razem tak bolalo, ze kazalam zaraz wyjac - teraz juz jest ok ale tylko w klasycznej pozycji - reszta musi poczekac - no i sucho bardzo, wiec zel idzie w ruch;-)
Majka - nam zostala 1 pieluszka 2 i mam juz kupione 3 - Michalina wazy juz pewnie z 6 kilo ale w 2 jeszcze wchodzila wiec je wykonczylam
Aureolcia - gratki dla Wiktora:tak:

u nas ciezkie czasy - Miska robi codziennie pobudki o 2 (jakby jakis zegar miala wbudowany) i prezy sie i steka - czasami usnie o 3 czasami o 6 - w ciagu dnia wiec klade sie z Nia i spimy - jak razem to nawet i 2 godziny - a jak sama spi to 15 minut:szok: skonczyl mi sie lefax - kupilismy wiec infacol - od dzis podaje - zobacze jaki bedzie efekt, konczy mi sie tez debridat - moze jeszcze do niedzieli bedzie - mam nadzieje, ze i te kolki sie skoncza bo jak Mala krzyczy to mi sie serce ropada

pozdrawiam i dobrej nocy zycze - ide spac
 
Sto lat, sto lat niech żyje gabrielka nam. Sto lat, sto lat niech żyje gabrielka nam. Jeszcze raz, jeszcze raz niech żyje żyje nam, nieeeeeeeeeeech żyje naaaaaaaam :-)
 
Cześć dziewczyny :-)

Niestety w tym tygodniu też dołączyłam do słodkich mam i po pierwszych pomiarach glukozy jestem totalnie załamana :-(
wczorajsza kolacja - 142 (pomyślałam, oki nie ma tragedii to pewnie dlatego, że zapomnialam, że owoce na wieczór niekoniecznie), rano zjadłam to samo ale bez tego owoca i już 166! nie rozumiem zupełnie ... bo chyba cukier nie skoczył aż tak przez 20 ml mleka dolanego do kawki? (na czczo było wzorowe 76)
 
uwaga uwaga to ja oczywiscie tez sie dolaczam i juz mamy duet :)

Sto lat, sto lat niech żyje gabrielka nam. Sto lat, sto lat niech żyje gabrielka nam. Jeszcze raz, jeszcze raz niech żyje żyje nam, nieeeeeeeeeeech żyje naaaaaaaam :-)

Gabrielko wszystkiego najlepszego, niech sie spelnia wszyskie Twoje marzenia a czarne zmory pójdą precz :)
 
Witam :)

Dzięki Aureolcia :D już wypatrzyłaś, szybciutka jestes :D
Aureolcia dostałąś napewno w spzitalu 2 pudełka, w którymś z tych pudełek jest coś o żywieniu i na końcu jest kartka któą trzeba wypełnić i odesłać im.
Książeczka "razem od pierwszego dnia życia" - poradnik dla młodej mamy wydany przez nutricia producenta bebiko i bobvita" ostatnia str to kartka. a z hippa to przysyłają bo mają dane, na poczte dostaje też niebieskie pudełko.
A i wielkie gratulacje dla Wiktorka :) wiesz Aureolcia wszystko brudne bo jak je dziecko i tyle czasu nie robi to później jest wszystko na raz hi hi ale czy nie byłaś szczęśliwa??? hi hi ja zawsze się uśn=miecham jak widze kupe :D

Witam Kasia B wśród słodkich mamuś :)
Kasia B często z rana trzusta musi się rozpracować stąd możliwy ten wynik, spróbuj mniej zjeść weglowodanów , zastąp to np jajecznicą, mleko?nabiał - często podnosi cukier. Nad czczo wynik ,masz super, cukrzyca ciążowa ma to do siebie, że na początku trzeba próbować co można a co nie. Ja owoce mogłam jeść do 17, a dziennie jadłam tylko 1jabłko NIESTETY :(
Możesz też śniadanie podzielić na 2 razy, i pamiętaj, że nie powinno dopuszczać się do głodu, chociaż w moim przypadku prze pierwszy tydzień miałąm wrażenie, że byłam przez cały czas głodna. pij dużo wody

Zmykam bo Czorcik się obudził
 
reklama
Kasia B witaj wsrod slodkich :)
pamietaj ze rano organizm gorzej sobie radzi niz wieczorem wiec roznica w wyniku nie zaskakuje:) co jadlas na to sniadanie?

aureolcia, gabrielka - w takim razie ta zakupiona paczka 2 bedzie ostatnią:) dzieki :)

gabrielka od kiedy zaczelas dostawac paczki?

mama ola - o karmieniu na spiocha to ja robilam tak ze jak jagoda spala np ponad 3 godziny to nie budzilam jej tylko delikatnie wyciagalam z łóżeczka i przystawialam (wpuszczałam kilka kropel mleka na usta albo wprost do buzi|) mala zaczela duzo lepiej sypiac a ja mialam pewnosc ile czasu mam dla siebie :) a karmienie laktatora to tak jak mowisz - jak juz Leoś bedzie np spal po kapieli 4-5 godzin to np 2 po kapieli popracujesz z laktatorem :)

Andzia - juz niedlugo wszystko sie unormuje :)

aureolcia - gratulacje dla Wiktorka :)
 
Do góry