reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudeńka dla naszych Pociech:)

reklama
No extra:tak:X-landery świetne wózki,koleżanki je maja ibardzo sobie chwalą:tak: tylko ta mała gondolka:-( w sezonie letnim woziły w nich dzieci przez 3 m-ce:-( No ale Mea jakurodzisz na poczatku stycznia to akurat do wiosny....

no mi sie podoba i ciagle nie moge sie zdecydowac ... a co do ceny to w sklepie za 1700 byl /model 08/
 
A ja jestem na nie dla x-landerów. Znalazłam, chciałam juz kupić ale jak zobaczyłam jakie w nich jest wszystko "latające" to zrezygnowałam. Może niesłusznie sie uprzedziłam skoro Marta pisze ze kolezanki je sobie chwala...
 
A ja jestem na nie dla x-landerów. Znalazłam, chciałam juz kupić ale jak zobaczyłam jakie w nich jest wszystko "latające" to zrezygnowałam. Może niesłusznie sie uprzedziłam skoro Marta pisze ze kolezanki je sobie chwala...

Akurat te wózki mają trzy koleżanki i każda z nich zachwala:tak: Dwie mają juz te wozki ponad 1,5 roku:-)
 
A ja jestem na nie dla x-landerów. Znalazłam, chciałam juz kupić ale jak zobaczyłam jakie w nich jest wszystko "latające" to zrezygnowałam. Może niesłusznie sie uprzedziłam skoro Marta pisze ze kolezanki je sobie chwala...

szfagierka ma juz x-landera prawie 3 lata i slowa zlego nie mozna o wozku powiedziec !!
 
Akurat te wózki mają trzy koleżanki i każda z nich zachwala:tak: Dwie mają juz te wozki ponad 1,5 roku:-)

To może ja na jakąś trefną serie trafiłam. Miałam okazje kupić nowego x-landera za 800zł- budka, spacerówka i fotelik, pojechalam do sklepu zeby sobie obejrzec zanim sie zdecyduje i to co zobaczylam to jakas masakra-slaba amortyzacja, malutka gondola i wszystko baaardzo slabo wykonane- raczka lata na wszystkie strony a i gondola tez za stabilnie w tym stelazu nie siedziala. A napalilam sie juz wtedy na ten wozek. Tylko mowie- to byc moze byla kwestia akurat danej sztuki a nie tego modelu. No ale mi to wystarczylo zeby sobie odpuscic. Nr 1 jest jedo fyn, teraz tylko musimy zamowic
 
szfagierka ma juz x-landera prawie 3 lata i slowa zlego nie mozna o wozku powiedziec !!

A mea Ty dalej walczysz z wyborem wozka? Jakies typy? Bo ostatnio chyba bolder byl na tapecie. Teraz x- lander? A powiedz mi co cie zniechecilo do fyna? Bo kojarze ze bralas go pod uwage ae chyba sobie odpuscilas
 
a ja zakupiłam sobie x-landera x3 2009 zielony. Jestem bardzo bardzo zadowolona, jak dla mnie jest na prawdę świetny - nawet pomimo małej gondolki, wcale nie wydaje mi się, że wykonanie jest lipne, reszta się okaże przy użytkowaniu. X3 to troszku kolumbryna u nas wygrał z XA ze względu na to że mieszkamy w górach, gdyby nie nasze miejsce zamieszkania to zdecydowałabym się na XA.
 
reklama
a ja zakupiłam sobie x-landera x3 2009 zielony. Jestem bardzo bardzo zadowolona, jak dla mnie jest na prawdę świetny - nawet pomimo małej gondolki, wcale nie wydaje mi się, że wykonanie jest lipne, reszta się okaże przy użytkowaniu. X3 to troszku kolumbryna u nas wygrał z XA ze względu na to że mieszkamy w górach, gdyby nie nasze miejsce zamieszkania to zdecydowałabym się na XA.

ja wlasnie jestem fanka XA :)
 
Do góry