reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudeńka dla naszych Pociech:)

A ja dostalam wczoraj kolejna paczuszke dla mojego Fifiego !

4 czesciowa posciel do wozka ( wiem wiem kocyk i podusia wystarczy ale ja sie uparlam na posciel :) )A znowu majtku nie zaplacilam( 35 zł ) a dzidzia bedzie miala ladnie jak beda wszsytcy zagladac do wozka!



2 czesciowa posciel do lozeczka ( jedna mam po Patryku ,ale czaje sie jeszcze na 3 hahaha ) Ta wybral Patryk ,chcialam inna ale stwierdzil ze sie na mnie obrazi bo tamta byla "dziewczynska"


2 okrycia kapielowe



Kocyk ( kolor pistacjowy - jest inny w realu niz na tej focie ,a kocyk milusiiiiii ,choc myslalam ze bedzie troszke grubszy)





Rozek


Dzis spodziewam sie kolejnej przesylki :):-)

Asia, super ten kocyk! od kogo zamawiałaś?
 
reklama
A oto moje zakupy

posciel z baldachimem

Dzis przyszla przesylka z reczniczkiem z kapturkiem,podklady poporodowe,majtki poporodowe,butelka do karmienia Avent,pokrowiec na przewijak.
 
Dziewczyny piękne rzeczy!!!
Kopciuszku a mogłabyś powiedzieć za ile i gdzie kupiłaś pokrowiec na przewijak? i co to jest wogóle bo przyznam się że jeszcze się z tym nie spotkałam....ja dawałam zawsze pieluchę:-)
 
reklama
Do góry