reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudeńka dla naszych Pociech:)

wiesz to pewnie od materilow zalezy ... jak jest material to pewnie stelaze maja gotowe :)
a ja ciagle nie wiem co mam wybrac ... moj maz wymieka bo powiedzial ze ja to mega niezdecydowana jestem ...
Ja wcześniej opisywałam jak z moim B. pojechałam po wózek i jakie było jego podejście- kup sobie taki jaki Ci odpowiada i jaki Ci się podoba :-) Jemu nic się nie podobało:-D:-D:-D
Jeszcze jedna porada od mamy, której dziecko urodziło się 4 stycznia- wielkość gondoli w przypadku naszych dzieci nie jest bardzo istotnym elementem, ponieważ już w kwietniu/maju robi się ciepło i jeśli spacerówka rozkłada się na płasko- dzieci spokojnie mogą jeździć w spacerówce, co innego z dziećmi urodzonymi na jesieni- one dłużej muszą pojeździć w wózku głębokim, ze względu na temperatury panujące na dworze i wtedy wielkość gondoli ma duże znaczenie.
To jest tylko taka luźna moja uwaga :-)
 
reklama
Ja wcześniej opisywałam jak z moim B. pojechałam po wózek i jakie było jego podejście- kup sobie taki jaki Ci odpowiada i jaki Ci się podoba :-) Jemu nic się nie podobało:-D:-D:-D
Jeszcze jedna porada od mamy, której dziecko urodziło się 4 stycznia- wielkość gondoli w przypadku naszych dzieci nie jest bardzo istotnym elementem, ponieważ już w kwietniu/maju robi się ciepło i jeśli spacerówka rozkłada się na płasko- dzieci spokojnie mogą jeździć w spacerówce, co innego z dziećmi urodzonymi na jesieni- one dłużej muszą pojeździć w wózku głębokim, ze względu na temperatury panujące na dworze i wtedy wielkość gondoli ma duże znaczenie.
To jest tylko taka luźna moja uwaga :-)

tak Monia tez o tympisałam ale nalezy też pamiętać, że zbyt wczesne przełozenie dziecka do spacerówkimożemieć zły wpływ na jego kręgosłup.N apewno na poczatku tzreba jakies kocyki pod spód dodatkowo kłaść.
 
Nie zapominajmy przy wyborze wózka że przede wszystkim ma on słuzyć naszym dzieciom i dla nich ma być najwygodniej:tak:

Mea fajna ta limitowana seria:tak: tylko ta wersja dla dziewczynki jak dla mnie za bardzo cukierkowata;-) Ale ciakwy design:-)
 
Ja wcześniej opisywałam jak z moim B. pojechałam po wózek i jakie było jego podejście- kup sobie taki jaki Ci odpowiada i jaki Ci się podoba :-) Jemu nic się nie podobało:-D:-D:-D
Jeszcze jedna porada od mamy, której dziecko urodziło się 4 stycznia- wielkość gondoli w przypadku naszych dzieci nie jest bardzo istotnym elementem, ponieważ już w kwietniu/maju robi się ciepło i jeśli spacerówka rozkłada się na płasko- dzieci spokojnie mogą jeździć w spacerówce, co innego z dziećmi urodzonymi na jesieni- one dłużej muszą pojeździć w wózku głębokim, ze względu na temperatury panujące na dworze i wtedy wielkość gondoli ma duże znaczenie.
To jest tylko taka luźna moja uwaga :-)

dokladnie to mi dzis wyoslila siostra ... ze wcale ta gondola nie bedzie za mala /mysle o x-landerze/ ...
 
karnitynka czyli zdecydowaliście się na jedo? A jaki model: fyn czy bartatina?
wika śliczne łóżeczko i mata też fajnie wygląda:)
 
reklama
Do góry