reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudeńka dla naszych Pociech:)

asko pytanie za 10 pkt - czy te husteczki nivea maja mocny zapach ?? bo ja tez onich myslalam ale boje sie zeby za bardzo nie pachnialy !! pampersy odpadaja !! maja tak osty zapach ze odrzucaja ...

a pieluszki flanelowe masz 2 z moich wzorow !! chyba sie skusze na nie ... od kogo dokladnie to kupowalas ??

aa i musze zapodac fotki moich dzisiejszych zakupow :) kupilam body ze sliczna zabka i kremowa ciepla czape !!
mea to pewnie kwestia gustu ,ale mi ten zapach naprawde bardzo odpowiada ,jestem w szoku ! Naprawde ! Papmersa tez uzywalam za czasow Patryka i draznil mnie ten zapach ale nie tak zeby mnie odrzucilo totalnie od niego ....
za to te chusteczki maja dla mnie boski zapach ,tylko tak jak pisze to pewnie kwestia gustu !
od tego koscia kupywalam ta paczke co teraz doszla

Informacje o Użytkowniku otek76 - Aukcje internetowe Allegro

Asia mam taką samą koszulę tylko niebieską!!! Ja dałam w sklepie 34 a ty?
A co do tej szczotki do mycia butelek...mam taką przy Hani i powiem szczerze że trudno domyć nię dno w wysokich butelkach....ostatnio w sklepie widziałam fajne zakończone gąbką na dole...ciekawe jak te myją:-)
Ja licytowalam nowa koszule i wygralam aukcje :) za 15,50 kupialm koszule i 8,50 zł przesylka mnie wyniosla :) a koszula jest superrrrrr jeszzce jedna musze kupic !

ja tez postawilam na nivea zobaczymy jak sie sprawdzi
a co do szczoteczki do czyszczenia butelki to przy mojej byla w srodku oczywiscie taka malutka
U mnie tez jest taka malutka jeszcze ty;lko ze na drugim koncu szczotki do smoczkow
:-)joanna super liczy sie zadowolenie :-)
NO zadowolona to ja jestem ,jeszcze czekam na reszte paczek :) i zastanawiam sie czy cos jeszcze nie dowmowic - zobacze jak z kasa bedziemy stali :)
 
reklama
Mea a o chusteczki tez sie martwilam tzn o zapach bo w sumie nie znam tych zapaszkow i kupilam nivea sensitive bezzapachowe newborn a pozniej pupka i tak kremikiem bedzie smarowana to pachnaca hihi
 
Dziewczyny śliczne ciuszki!Ja już ma wszystko poprane, poprasowane:-)Robiłam to na 3 rzuty:-)
Georgina ja mam identyczną karuzelkę, tyle że białą i z pluszowymi misiami śpiącymi:-)Kupiłam za 25 zl lekko używaną od znajomej:-)
 
reklama
A ja dostalam wczoraj kolejna paczuszke dla mojego Fifiego !

4 czesciowa posciel do wozka ( wiem wiem kocyk i podusia wystarczy ale ja sie uparlam na posciel :) )A znowu majtku nie zaplacilam( 35 zł ) a dzidzia bedzie miala ladnie jak beda wszsytcy zagladac do wozka!



2 czesciowa posciel do lozeczka ( jedna mam po Patryku ,ale czaje sie jeszcze na 3 hahaha ) Ta wybral Patryk ,chcialam inna ale stwierdzil ze sie na mnie obrazi bo tamta byla "dziewczynska"


2 okrycia kapielowe

https://www.babyboom.pl/forum/[URL=...hack.us/img503/8127/img2569i.jpg[/IMG][/URL]

Kocyk ( kolor pistacjowy - jest inny w realu niz na tej focie ,a kocyk milusiiiiii ,choc myslalam ze bedzie troszke grubszy)



https://www.babyboom.pl/forum/[URL=...hack.us/img97/5057/img2571tw.jpg[/IMG][/URL]

Rozek


Dzis spodziewam sie kolejnej przesylki :):-)
 
Do góry