reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudeńka dla naszych Pociech:)

reklama
Co Tatuś kupił Synkowi (bodziaki kupił pod deseń kocyka a torbę powiedział że sam też będzie nosił i pare różowych kwiatków mu nie przeszkadza):

ST830716.jpg

ST830721.jpg

ST830719.jpg


Kurcze głupio pewnie to zabrzmi ale jestem z niego bardzo dumna i znowu małe światełko w tunelu się zapaliło. :tak:
 
maggie_f - pewnie ze badz dumna ze swojego boya :) niezle zakupy zrobil nie ma co :) tez se musze strzelic torbe na akcesoria ,bo ta co mam w wozka bedzie malo ahhaha :)

mea - dzieki za linka ,pewnie ze skorzystam .dziewczyny gdybyscie jeszcze polecaly jakis sprzedawcow z allegro please piszcie ,od jutra zaczynam zamawiac ...dzis przegladam od ktorego najwiecej zamowie i najtaniej mnie wyniesie !
 
Asiu - byłam dumna, byłam. Ale już mi przeszło. Dziś mi taką przykrość zrobił a raczej coś powiedział że mam ku... dosyć. Nie wszystko można kupić, a ważniejsze jest co się robi i jakim się jest na codzień.

Co do allegro to ja znalazłam taki sklep w którym jest duuuuuuużo rzeczy i chyba ceny też ok. Ale musiałabyś popatrzeć bo ja nie mam do tego głowy dziś. Ogólnie stronka fajna i pomocna; http://www.tomi.pl/
 
Asiu - byłam dumna, byłam. Ale już mi przeszło. Dziś mi taką przykrość zrobił a raczej coś powiedział że mam ku... dosyć. Nie wszystko można kupić, a ważniejsze jest co się robi i jakim się jest na codzień.

Co do allegro to ja znalazłam taki sklep w którym jest duuuuuuużo rzeczy i chyba ceny też ok. Ale musiałabyś popatrzeć bo ja nie mam do tego głowy dziś. Ogólnie stronka fajna i pomocna; http://www.tomi.pl/

dzieki Kochana za linka ,zaraz sie zabiore za przegladanie rzeczy !
Co do facetow ,ehhh no czasami tak jest ,raz jest lepiej raz gorzej ,nie bierz tego az tak do siebie malenstwo penwie czuje za mamuska sie martwi i smuci ,wiec odpusc sobie dla dobra szkraba! Wiem ze latwo pisac ,ale coz innego moge zrobic ,pewnie bym cie przytulila w realu a tak to tylko pozoztaly slowa !Glowka do gory i nie smuc sie !
 
reklama
Dziewczyny, zostało mi parę drobiazgów do kupienia, np. nożyczki, szczotka do włosów,frida, pojemnik na smoczek itp. znacie jakiegoś taniego sprzedawcę na allegro sprzedającego tego typu przedmioty?

I jeszcze jedno pytanie...odnośnie szczotki do włosów...wszędzie są takie z miękkim, przezroczystym włosiem, widziałam też takie z jakby żółtym, twardszym i grubszym.które wy kupiłyście dla swoich maluszków?nie wiem,które z nich są odpowiednie dla noworodków...
 
Do góry