reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudeńka dla naszych Pociech:)

Ha ha ha .....i bardzo dobrze mu powiedzialas !!!! Moj wziol odrazu na rece i sie popłakał ,teraz juz sie nawet nie boi !!!
Kurde alez ja bym chciala sukienusie kupowac ehhh !!!!

asko nawet nie wiesz jak on sie boi wziac dziecko na rece !! jak sie urodzila jego siostrzenica to za nic nie chcial jej wziac bo sie po prostu bal !!
 
reklama
Ha ha ha .....i bardzo dobrze mu powiedzialas !!!! Moj wziol odrazu na rece i sie popłakał ,teraz juz sie nawet nie boi !!!
Kurde alez ja bym chciala sukienusie kupowac ehhh !!!!

I ja bym sukienusie chciała:tak:
Pamiętam że i mój mąż po urodzeniu Antka bał sie go tzrymać, a jak trzymał to go później wszystkie mięśnie bolały, po prostu zakwasy miał:-D:-D:-D:-D bo caly czas miał napięte mięśnie:-D
No i ubierac sie go bał, że mu krzywde zrobi, takie małe paluszki i rączki;-) no a mój mąz to kawał chłopa, ponad 100 kg więc w porównaniu do 3 kg dziecka to king kong:-D
 
I ja bym sukienusie chciała:tak:
Pamiętam że i mój mąż po urodzeniu Antka bał sie go tzrymać, a jak trzymał to go później wszystkie mięśnie bolały, po prostu zakwasy miał:-D:-D:-D:-D bo caly czas miał napięte mięśnie:-D
No i ubierac sie go bał, że mu krzywde zrobi, takie małe paluszki i rączki;-) no a mój mąz to kawał chłopa, ponad 100 kg więc w porównaniu do 3 kg dziecka to king kong:-D
hahahah ales porownanie dala :) KING KONG ahhahah
Mnie po filmie GODZILLA ,cala familia nazywa GŁODZILLA !!! ( ze niby tak jem ehhh ) No ale po co tego typu teksty :baffled: hahahhahahah !!!!!
 
Mój też kiedyś nie chciał nawet dotknąć dziecka do roku:-)
Ale przy swoim to jest inaczej!!! Od urodzenia jak tylko jest w domu wieczorem to zawsze on kąpie małą:-)
 
Dotarł wkońcu kombinezonik i polarek :-):

ST830647.jpg

ST830646.jpg
 
Mea mój całkowicie inaczej się zachowuje ja do niego mówię, że będę się bała a on na to, że czego się bać i on odrazu synka na ręce weźmie:tak: a no i, że kąpał będzie. Jak spytałam dlaczego się nie boi to powiedział, że ma dłonie duże i nic mu z nich nie spadnie hahaha:-D
 
reklama
maggie - super kombinezonekkkkkkkkkkk ,ja tez sie czaje i bacznie rozgladam za kombinezonikiem dla mojego malenstwa !!!!!!!!!!! A bluza no czadowe uszka ma :)
 
Do góry