reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudeńka dla naszych Pociech:)

reklama
Dziewczynki, śliczne ciuszki.

Mój mi narazie zabronił kupować. Tak więc zdążyłam nabyć tylko śpiworek, 3 bluzeczki i czekam na paczke z kombinezonem i polarkiem. Jak dojdą to cykne fotke.

Co do wanienki to ja też chce taką prostą tylko chyba z odpływem.
 
kurcze super ciuszki kupujecie :-):-)

to i ja pokaże ciuszki które ostatnio zakupiłam dla syncia :-)

ciuszki.jpg

kombinez.jpg
 
Mika fajoskie te Twoje nabytki. Ja czekam na kombinezonik z allegro ale jeszcze nie dotarł - mam nadzieję że nie okaże się jakims niewypałem.

Mi moja Mother dziś przyniosła ciuszki i to nówki od jakiejś koleżanki która miała tyle że nie zdążyła nawet maluszka we wszystkie ubrać. He he :-)

ST830639.jpg

ST830640.jpg

ST830641.jpg

ST830643.jpg

ST830644.jpg

ST830645.jpg
 
Kurcze mi to aż się łezka w oku kręci jak mam w ręce takie malusie ubranka. I dociera do mnie jakie te nasze maluszki będą małe i bezbronne. :tak:
 
maggie przesliczne te ciuszki !! ja ostatnio jak sukienusie kupilam to moj maz tez mi powiedzial ze ona przeciez taka malusia bedzie ze on sie nawet bedzie bal ja wziac na rece !! fajnym tekstem walnal "poki mala sie nie nauczy chidzic to on jej na rece nie wezmie !!" :) jak go wysmialam to sie biedaczek speszyl ale potem mu powiedzialam ze wezmie ja na rece zaraz jak sie urodzi i mi ja przyniesie :) i sie wcale nie bedzie bal :)
 
reklama
maggie przesliczne te ciuszki !! ja ostatnio jak sukienusie kupilam to moj maz tez mi powiedzial ze ona przeciez taka malusia bedzie ze on sie nawet bedzie bal ja wziac na rece !! fajnym tekstem walnal "poki mala sie nie nauczy chidzic to on jej na rece nie wezmie !!" :) jak go wysmialam to sie biedaczek speszyl ale potem mu powiedzialam ze wezmie ja na rece zaraz jak sie urodzi i mi ja przyniesie :) i sie wcale nie bedzie bal :)
Ha ha ha .....i bardzo dobrze mu powiedzialas !!!! Moj wziol odrazu na rece i sie popłakał ,teraz juz sie nawet nie boi !!!
Kurde alez ja bym chciala sukienusie kupowac ehhh !!!!
 
Do góry