reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Covid przy karmieniu

  • Starter tematu guest-1681834848
  • Rozpoczęty
Oby jak najszybciej minęło boje się że będę musiała do szpitala czy coś.. boje się strasznie na prawdę jeszcze nigdy w życiu się tak źle nie czułam, a co najgorsze to mały też zaczyna kaszleć... Boję się o to co będzie ze mną i z moim dzieckiem
jeśli tylko zobaczysz, że z dzieckiem czy tobą gorzej, a bezpieczniej będziesz się czuła w szpitalu to po prostu dzwoń i jedź. Nie hojrakuj, by nie było za późno na leczenie.
 
reklama
Dostałam od lekarza steryd wziewny budezonid, boje się go trochę wziąć kurde
Rozumiem ale myślę że lekarz wie co robi. W wypadku koronawirusa leczy się objawowo. Poczytałam troszkę i były robione badania i wykazano, że wczesne zastosowanie budezonidu w postaci inhalacji może zmniejszać ryzyko hospitalizacji z powodu COVID-19.Wyniki badania PRINCIPLE wskazują, że zastosowanie budezonidu w leczeniu COVID-19 u osób narażonych na ciężki przebieg może skracać czas występowania objawów.
 
Dostałam od lekarza steryd wziewny budezonid, boje się go trochę wziąć kurde

Ale czemu? Lek jest bezpieczny przy KP

20220208_137262.JPG
 
Dostałam od lekarza steryd wziewny budezonid, boje się go trochę wziąć kurde
nie bój się. Steryd spowoduje, że będzie ci łatwiej oddychać, jednocześnie będzie niwelował stan zapalny. Ja przy covidzie nie brałam. Tydzień po nie mogłam oddychać i wciąż jestem na sterydów. Bierz, bo działa nie tylko na płuca, ale też pomaga sercu i może będziesz miała lekki apetyt jak to przy sterydzie. Słuchaj lekarza. Obserwuj się. Zawsze możesz reagować na skutki niepożądane.
 
reklama
Do góry