reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Covid przy karmieniu

  • Starter tematu guest-1681834848
  • Rozpoczęty
A i jeśli potrzebujesz czegoś mocniejszego to spokojnie kup ibuprom max - taki co ma dawkę nie 200 a 400 mg ibuprofenu. Jeśli gorąvzka nie będzie spadać to zadzwoń do swojego lekarza albo na pogotowie. Trzymaj się i zdrówka życzę.
 
reklama
Lekarze jak i farmaceuci mają słabą wiedze wychodzi na to bo powiedzieli mi że ibupromu nie wolno, ten najzwyklejszy sobie kupić ? Co ile go brać ? Pyralgina mi pomogła od 2 w nocy do 9 miałam spokój ale czytałam że średnio można to brać przy karmieniu
Ibuprofen możesz normalnie przyjmować podczas karmienia. Nawet ten mocniejszy. Mi w szpitalu po porodzie nawet dawali a karmiłam piersią.
 
@domi368 możesz nawet mocniejszy Ibuprom, ale najlepiej bierz go zaraz po karmieniu. Pisałaś, że jesteś sama. Czy ktoś wie, że jesteś chora? Ktoś ze znajomych, kto może ci dostarczyć leki? Najlepiej, by każdego dnia ktoś do ciebie zadzwonił i zapytał jak się czujesz. Dobrze też, byś miała pulsoksymeyr i sprawdzała saturację. Możesz być zmęczona choroba i śpiąca i nie wylapiesz wtedy, że coś się z tobą złego dzieje. Witaminy pomagają. W dużych dawkach. Wit c 1000, Wit d 2000 3 razy dziennie najlepiej. Dużo pij, to ważne najlepiej ok 3 l na dobę. Zwłaszcza przy karmieniu i jedź nawet jak nie masz chęci staraj się delikatnie potrawy jeść. Ja ciężko znioslam covid. Nie karmiłam, ale dziećmi nie byłam w stanie się zająć. Ty karmiąc malucha chronisz go swoimi przeciwciałami. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia
 
@domi368 możesz nawet mocniejszy Ibuprom, ale najlepiej bierz go zaraz po karmieniu. Pisałaś, że jesteś sama. Czy ktoś wie, że jesteś chora? Ktoś ze znajomych, kto może ci dostarczyć leki? Najlepiej, by każdego dnia ktoś do ciebie zadzwonił i zapytał jak się czujesz. Dobrze też, byś miała pulsoksymeyr i sprawdzała saturację. Możesz być zmęczona choroba i śpiąca i nie wylapiesz wtedy, że coś się z tobą złego dzieje. Witaminy pomagają. W dużych dawkach. Wit c 1000, Wit d 2000 3 razy dziennie najlepiej. Dużo pij, to ważne najlepiej ok 3 l na dobę. Zwłaszcza przy karmieniu i jedź nawet jak nie masz chęci staraj się delikatnie potrawy jeść. Ja ciężko znioslam covid. Nie karmiłam, ale dziećmi nie byłam w stanie się zająć. Ty karmiąc malucha chronisz go swoimi przeciwciałami. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia
tak wiedzą że jestem chora mam leki ale niestety urządzenia do sprawdzania saturacji nie mam ... Na szczęście jutro z zagranicy zjeżdża mój narzeczony i nie będę sama z małym w domu... Będę się też trochę pewniej czuła jak będzie ktos ze mną w domu
 
Ibuprofen możesz normalnie przyjmować podczas karmienia. Nawet ten mocniejszy. Mi w szpitalu po porodzie nawet dawali a karmiłam piersią.
to ja nie wiem co ci lekarze jacyś zacofani są... Poprosiłam mamę żeby mi kupiła i przywiozła to powiedzieli jej w aptece że nie bardzo Ibuprom 🙄
 
tak wiedzą że jestem chora mam leki ale niestety urządzenia do sprawdzania saturacji nie mam ... Na szczęście jutro z zagranicy zjeżdża mój narzeczony i nie będę sama z małym w domu... Będę się też trochę pewniej czuła jak będzie ktos ze mną w domu
Możesz wypełnić formularz i otrzymasz darmowy pulsoksymetr. Po izolacji odsyłasz go bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. My korzystaliśmy. Tu link:
 
Wśród zalecanych leków na zbicie temperatury oprócz ibuprofenu jest jeszcze naproxen.
Może ten by Ci bardziej pomógł - ale musisz sprawdzić ulotkę, bo nie mam pojęcia czy można go przyjmować karmiąc piersią.
 
reklama
Do góry