reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Covid przy karmieniu

  • Starter tematu guest-1681834848
  • Rozpoczęty
reklama
A dla mnie najlepszy to nurofen (bodajże exkpress forte) - taki w czerwonych kapułkach.
Albo metafen - jako ibuprofen i paracetamol w jednej tabletce.
 
No dziewczyny wczoraj było w miarę ale dziś to ledwo co oddycham, w głowie mi się kręci i ledwo co zipie... Oby jutro było lepiej...
 
No dziewczyny wczoraj było w miarę ale dziś to ledwo co oddycham, w głowie mi się kręci i ledwo co zipie... Oby jutro było lepiej...
niestety tak jest, że jednego dnia lepiej i wydaje się, że będzie już dobrze, a następnego dnia jest gorzej. Jedz ile możesz, pij min 3l na dobę i śpij ile się da. Siły i zdrówka dla ciebie i całej twojej rodziny
 
Dzwoniłam do lekarza, niestety żadnych szczególnych informacji nie uzyskałam, dziękuję wam za wsparcie i tak dokładnie wczoraj już było w miarę dobrze a dziś ledwo żyje pozdrawiam was dziewczyny żebyście wy tylko znowu tego nie złapały
 
to ja nie wiem co ci lekarze jacyś zacofani są... Poprosiłam mamę żeby mi kupiła i przywiozła to powiedzieli jej w aptece że nie bardzo Ibuprom 🙄
Bylo jeszcze rok temu przekonanie, że ibuprofen pogarsza przebieg zakażenia Covid. Łatwo jest już jednak znaleźć badania, które te teorię obalają. Farmaceuci mogą się opierać niestety na starych wytycznych.
Mój facet w styczniu brał normalnie Ibuprom, ja miałam brać paracetamol, gdyby pojawiła się gorączka (jestem w 6msc) - to były zalecenia naszej rodzinnej. Poza witaminami bardzo, bardzo ważne jest odpowiednie nawodnienie organizmu. Pij jak najwięcej.

Jeśli ktos, poza lekarzem zaleca ci coś brać - sprawdzaj w internecie, czy aby na pewno dany lek można brać przy koronawirusie. Bo gorączka gorączce nie równa.
 
Oby jak najszybciej minęło boje się że będę musiała do szpitala czy coś.. boje się strasznie na prawdę jeszcze nigdy w życiu się tak źle nie czułam, a co najgorsze to mały też zaczyna kaszleć... Boję się o to co będzie ze mną i z moim dzieckiem
 
Oby jak najszybciej minęło boje się że będę musiała do szpitala czy coś.. boje się strasznie na prawdę jeszcze nigdy w życiu się tak źle nie czułam, a co najgorsze to mały też zaczyna kaszleć... Boję się o to co będzie ze mną i z moim dzieckiem
A mierzysz saturację?
 
reklama
Oby jak najszybciej minęło boje się że będę musiała do szpitala czy coś.. boje się strasznie na prawdę jeszcze nigdy w życiu się tak źle nie czułam, a co najgorsze to mały też zaczyna kaszleć... Boję się o to co będzie ze mną i z moim dzieckiem
Najgorzej, to się nakręcić ;). Na szczęście wraca Twój mąż. Niech kupi po drodze urządzenie do mierzenia saturacji, a jeśli jesteś na izolacji to chyba można wypożyczyć od sanepidu (przynajmniej mi proponowano takie rozwiązanie miesiąc temu).
 
Do góry