reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś oprócz mleczka?? Mniam...

Klik nie jestes zacofana ja tylko jestem zdruzgotana tym ze moja tesciowa dala sie napic mojej corce napoju gazowanego a dzis babka mojego meza dala do zjedzenia bez mojej wiedzy placka ziemniaczanego, i napisalam tak bo glupota nie ktorych ludzi nie zna granic:szok:
 
reklama
aha, a ja myślałam ze masz zamiar dać szkrabowi te placki i napoj gazowany i że dlatego napisałaś z takim zapytaniem. :-) no ale chyba maleństwu nic nie jest ? no myślę ze nie dali dziecku to w dużej ilości.... ;-) Ide już spać. Dobranoc :*
 
wiki jadl ogorkowa ze smietana i warzywna ze smietana ale bez takich przypraw tylko sol do smaku , wszystko na miesku i warzywkach no i ja smietane chartuje i przegotowywuje wiec nic mu nie ma ale to tylko 2 razy byly :-) bo on raczej woli sloiczki moje zupki mu nie podchodza za bardzo ...
 
Kilka razy zrobiłam mojej małej obiadek, ale niestety jak tylko raz wzięła łyżeczkę do buźki to już na tym się skończyło, rożne robiłam te obiadki, ale na marne. Jak daje jej te ze słoiczka to od razu zjada, ale żeby nie było Nam za łatwo, to Nikola nie chce te obiadki i zupki z bobovita, dlaczego? Ponieważ tam są za duże kawałki i moja sie dławi, a z gerbera są bardziej zmielone, ale nie tak do konca...
i zeby było jeszcze trudniej to niechce obiadków gdzie wskałd wchodzi dużo pomidorów, jest dla niej za kwaskowe, no wybredna jest... jak tak dalej bedzie to ja niewiem co zrobie :confused:
Myśle ze za miesiac sprubuje jej dać jeszcze raz to co nie lubi a możę coś jej zasmakuje :-)
 
Mój Bartek je to co my tzn ja gotuje tak zeby i on mógł zjesc!!Zupe zawsze mu odlewam i tylko troszke soli daje a reszte dla nas doprawiam normalnie!!!Generalnie to on wszytsko lubi!!Na noc daje mu kaszke manna na mleku modyfikowanym ta z bobovity a rano mleczko Bebiko2!!!
 
wiki jest wszystko zerny tyle ze zupki musi miec zageszczone kleikiem :-)


a kiedy mozna dac dziecku normalniej owsianki na mleku modyfikowanym ???
kiedy cytryne dzieci moga ???
alo jakiegos chudego twarogu ???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry