reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

raczkowa on to juz wie.. eh ogolnie niektorzy faceci myslec nie zaczna... nierealne.

powiem wam szczerze ze sie rzoelniwilam w ciagu tego tygodnia.... masakra....
 
reklama
:szok::szok:
Kochane, nie ma się co przejmować tekstami i zakazami. Bo nawet jakby w sądzie takie "argumenty" wyciągnęli, jak do Was, to sąd by ich do zakładu zamkniętego wysłał w trybie natychmiastowym :D Trzeba po prostu zlewać, przemilczać i robić swoje :) :*

A ja właśnie się zrobiłam na bóstwo. Z glanów w szpilki, makijaż i sukienkę i mknę na wesele do klubu. A jutro działka i grill ze znajomymi - totalny restart planuję... potem wraca Młody i trzeba będzie spotykać się bardziej na luzie ;) :) Miłego weekendu wszystkim - zróbcie sobie chillout albo totalne wyluzowanie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Besta ja to sie nie przejmuje... ale nic hit dnia minal... mam nowy:
  • to co czuje jeszcze do ciebie to inna sprawa

  • ale nie przeciagaj struny

  • po tylu latach itak wiele dla mnie znaczysz, bez wzgledu na to co o mnie myslisz

  • szkoda troche...

jakon bytak zywil uczucia do wlasnej corki to ja bym byla szczesliwa...

jezu a jak ja sie wzruszylam... :szok::szok:


ja tez musze jakies palny na wieczor szybko skleic...bo czas leci...
 
martttika ja tez sie usmialam, nawet nie wiesz jak bardzo... ale coz... to odp na prosbe zeby zorganizowla czas dziecku na koniec wakacji i zastanowil sie ktora czesc kosztow we wrzesniu pokrywa....

no to u nas leje....
 
Mozi, dziękuję za namiary. Ta pani psycholog zna się na prostowaniu złych relacji między ojcem a dziećmi w rozbitych rodzinach? To tylko prywatnie?
 
dzien dobry....
ktorach chetna na kawe z rana??
mi by sie mega mocna przydala... wrocilam do domu kolo 1... a o 6 pies mnie obudzil... luksus po prostu....
trzzeba by mieszkanie ogarnac... ALE MI SIE NIE CHCE...
 
Hej, ja tez kawke mam, a cos Ty robiła do 1????;-):-D
u nas wczoraj z pol godziny na plac zabaw zrobilo sie 2 i pol bo mloda spotkala kolezanke z klasy
a dzis ogarne chate i mam inna robote,a bym nad wode chciala jak bedzie upal jak wczoraj
 
Aga ja sie stosuje do słów piosenki....

Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni

Gdy nie ma w domu dzieci, to jesteśmy niegrzeczni

ja po tajgerze ejstem i tez ogarniam... musze wkoncu
:tak:


moja corcia nie chce wracac do domu... poznala na mazurach fajnego kolege, wyobrazcie sobie ze chlopczyk nigdy nie chcial spac u babci... a odkad jest tam oliwia i majka nie rusza sie z tamtad.
ogolnie majka ze mlodsza poszla w odstawke.
a oni razem jedza, to samo jedza, ogladaja bajki i wszedzie razem chodza... jeju jak to musi slodko wygladac...:-D
 
reklama
Aga ja sie stosuje do słów piosenki....

Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni

Gdy nie ma w domu dzieci, to jesteśmy niegrzeczni

ja po tajgerze ejstem i tez ogarniam... musze wkoncu
:tak:


moja corcia nie chce wracac do domu... poznala na mazurach fajnego kolege, wyobrazcie sobie ze chlopczyk nigdy nie chcial spac u babci... a odkad jest tam oliwia i majka nie rusza sie z tamtad.
ogolnie majka ze mlodsza poszla w odstawke.
a oni razem jedza, to samo jedza, ogladaja bajki i wszedzie razem chodza... jeju jak to musi slodko wygladac...:-D
to sie nazywa pierwsza miłość
 
Do góry