reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

aga wiem wiem ze dzieci z pelnych rodzin tez sa rozuszczone:tak::tak: mam bratanice... i czasem przebija moja oliske.
najgorsze jest to ze jest nauczona opcji ja mam wszsytko najlepsze, wszystkiego najwiecej... i wogole wszystko to co ona ma jest naj naj...


Aga taki tekst w jego wydaniu gdzie nie widzial malej od lat.. chore... ale wiesz to ja NIC NIE ROZUMIEM
 
reklama
ola...proste ...pies ogrodnika, sam nie ruszy i innemu nie da:baffled: tylko,że on tu nie ma nic do gadania:no::tak:

dobra lecę bo o 13 mam busa z katowic:tak:
 
ollka22, bardzo dobrze panu odpowiedziałaś. Ja wielokrotnie słyszałam od ojca moich dzieci, że nie wolno(!) mi się z nikim wiązać, bo każdy facet w takiej sytuacji nie będzie chciał się wiązać ze mną tylko... mieć możliwość uwieść i wykorzystywać seksualnie naszą córkę :szok:............. tak tak. Cudne, prawda? Psy ogrodnika...
 
Ponowa to tez slyszalam... ze mi nie wolno,
eh... zeby oni tak interesowali sie dziecmi jak naszym zyciem to y bylo dobrze...

ponowa no mam nadzieje ze nie odwazylas sie zlamac zakazu exa...:-D oni by sie do cyrku nadawali
my pewnie lada dzien dostaniemy wezwania z sadu... to sie tatus ucieszy:-D:-D
 
aha Tobie nie wolno sie z nikim wiazac a on moze!!!!!!!??????? :wściekła/y: ja nie planuje z nikim juz byc ale jakby tak moj mi powiedzial to na zlosc bym miala i to jeszcze 3 naraz i wymienialabym ich co tydzien :-D:-D no ale na szczescie od 3 tygodni plemnik zapadl sie pod ziemie i nie daje znaku zycia :-D i oby tak dalej :tak: przynajmniej do tego 10 wrzesnia jak juz bede miala wszystkie wnioski popisane i zaniose do sadu :tak::tak:
 
raczkowa u mnie plemnik zniknal przed 10.... teraz pewnie splukany jest to juz wrocil do swiata... eh ja to mam tylko nadzieje ze moja niespodzianka sie mu spodoba:)
 
raczkowa nie nie... ja od ponad 5 lat jestem wredna suka... i tego sie trzymajmy...
kur... ma w domu:tak:


wiesz on juz sie przyzwyczail ze ja nie odpuszczam. i teraz tez nie odpuszcze.


edit... raczkowa moj ex uwaza ze mi chodiz tylko o kase... tylko kurde skoroon nie ma dla oliwi czasu nawet raz w tyg... to przeciez ja go blagac o ten czas nie bede.
wiec teraz juz chyba tylko o kasie bedziemy rozmawiac:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry