reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
u mnie zawsze przy innych sprawach niz alimenty trzeba skadac wniosek o wydane wyroku, i wykypuc znaczek za ok 6 zl.
wiec zadz i sie upewnij


mrozik dzis na dworze... jedziemy z mala do kolezanki bo w domu nam sie nie chce siedziec...

wczoraj za to mielismy dzien kinowy, rano kubus puchatek a wieczorem listy do M... polskie ale naprawde fajne:)
 
Ja już coś pisałam na temat tego, że w ciągu 7 dni od rozprawy można złożyć zażalenie na sędzie, że jest zbyt stronniczy chociażby. Przecież można poprosić także, aby inny sędzia był na rozprawie. Ktoś kto ubiega się o alimenty nie jest śmieciem, ani naciągaczem, więc żaden sędzia nie ma prawa tak nikogo traktować. To się tyczy różnego rodzaju spraw.
 
Elena mnie jeszcze sprawy beda dotyczyc to na przyszlosc bede wiedziala.
Teraz po porodzie ustalenie ojcostwa i od razu alimenty, na chlopakow odebranie praw calkowicie i podwyzka alimentow.
 
Widzisz ollka - ale za to w Anglii sa rowody przyjemniejsze - bo bez chodzenia po sądach.
A moj wniosek o odebranie praw dojrzewa w Polsce w sadzie od wrzesnia. mam nadzieje, że tez unkne RODK, bo przeciez niedawno mialem ...
 
devil ja na szczescie sie rozwodzic nie musialam:)
kilka spraw mniej:)

u mnie sprawa o odebranie praw byla szybko i szybko sie skonczyla...
ja calkowicie chcialam uniknac osrodka bo mala nie pamietala taty, wiec po co 3 letniemu dziecku mieszac w glowie... sadze ze wyszlo by to nam na zle.
a tatus sam oswiadczal ze z mala nie ma zadnego kontaktu... wiec zbyteczne to bylo...

dobra ja znikam do kolezanki, trzeba korzystac poki jeszcze cieplo jest:)
 
matitka wszystko zależy od tego na jakiego sędziego trafisz. piszesz o odebraniu praw. u mnie ojciec małej m.in wyparł się jej, zażądał badań dna, byly te badania, on mieszka daleko od nas, dzieckiem sie nie interesuje to cóż sędzia nawet nie widział podstaw by ograniczyć władze tatusiowi.
ja się cieszę że sąd już za mną

jakie ja miałam naiwne wyobrażenie o sądzie. myślałam że skoro ja powiem prawdę i powiem że już w ciąży byłam sama, że sama szykowałam wyprawke, że tylko dzieki pomocy rodziców i obcych ludzi dałam rade to sie mu dostanie.
a dostałam ja. to mnie wyliczali z każdej złotówki, to ja musiałam udowadniać na co wydałam, ile, i inne durne pytania..

ja muszę się zebrać jakoś i ograniczyć choć władzę. ale już na samą myśl o sądzie mi sie odechciewa
 
devil niestety są.. i muszę się zebrać, bo podobno w przedszkolach jest potrzebne aby samotna matka miała to uregulowane. tj ograniczona czy zabrana władza. tłumaczą sie że tym że niektore kobiety udają samotne matki.
musze sie wpierw popytac jak jest w przedzkolach do ktorych chodziłaby ewentualnie moja Córka

a jak sobie radzisz w Anglii? jeśli moge zapytać?pewnie tęsknisz za Synkiem?
 
reklama
Anowi, ureguluj to dla samej siebie i dla wlasnego dziecka. Pal licho przedszole. najwazniejsza jest świadomość ... że żaden smród nie bedzie sie ciągnąć ... i za dzieckiem i za Tobą.

A dzis wybila moja godzina i jade za chwilkę ogladać pokoik do wynajecia. Minął miesiąc odkąd mieszkam u znajomych. Od 3 tygodni pracuje, wiec przyszedl czas by sie jakos usamodzielnic.

Nie martwcie sie - Devil was nie opuści ... pierwsze moje pytanie to czy dostepny jest internet. I oczywiście jest :) Wiec jesli sie dzis przeprowadze - to juz dzis napisze z nowego miejsca :)
 
Do góry