reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Elana sałatę??? ja mieszkam we Włocławku on pod Grudziądzem to pewnie dla tego przystali na jego tłumaczenie. A żadna z was nie słyszała o oświadczeniu woli żeby sam się zrzekł praw rodzicielskich? No i ciekawe ile razy będzie wymyślał różne kłamstwa żeby nie płacić alimentów na własnego syna.... jak się nigdy nikogo do końca nie zna.... nie podejrzewałam go że okaże się takim człowiekiem...


Opa, a ja myślałam, że mieszkacie w jednym mieście. Choć znam takich co pojechali sałatą do banku do innego miasta w jedną strone było jakieś 120 km i wracali nią.
 
reklama
Eh jaimis ... jakoś to będzie - przez cale zycie stajemy przed wyborami - wiec i teraz cos wybiorę :)
Na razie zachwycam się Anglią :) ... a wiedzialaś ze w tym kraju nie ma pieczątek ? :)
 
Spodobala mi sie dzisiejsza wypłata :) ... bo pierwsza :)
A zaskakują mnie wszystkie sprawy związane z autem. To, że nie można pozyczać auta, że mozna jezdzić bez prawka, wykupując zezwolenie na poczcie :) ... i takie tam ciekawostki :)
Wszystko generalnie inne i codziennie odkrywam cos nowego :) ... opieka medyczna, szkoly, biblioteki ....
 
Bylam w czwartek na USG male ma sie dobrze, szybkie bylo fotki nie dostalam ani monitora facet nie pokazal :(
Mam nadzieje ze 07.11 cos zobacze bo dali sprzet do gabinetu i poki co byl popsuty ale moze tym razem.
Male polozone miednicowo i nie udalo sie podejrzec powiedzial ze chyba chlopak ale nawet 50 % nie dal.

łozysko na scianie przedniej wiec moze dlatego tak delikatnie czuje ruchy.
 
Devil - oby życie ułożyło Ci się jak tego pragniesz.
Jaimis - jeśli ta praca nie wypali, gdzie pracujesz, to żebyś szybko znalazła inną posadę na zdecydowanie lepszych warunkach.
Matitka - cieszę się, że z dzidziusiem wszystko w porządku. Szkoda, że go nie widziałaś, ale było trzeba poprosić lekarza, może mało kumaty był.:confused:
 
Witajcie wszyscy :-) Kurka znowu mnie tu dawno nie było ale już jestem i mam nadzieję że będę częściej. Wszystko w biegu. niedługo życie całe przebiegnę i nie będę wiedziała kiedy to się stało :-p. Pozdrawiam was wszystkich serdecznie.
 
reklama
Do góry