reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Dziewczyny i Devil czy wiecie cos na temat stazu dla matek???z UP?
Bo mi jedna matka cos napomknela na placu zabaw ze jej siostra ma ale sama nie wiedziala za bardzo.Szukam w necie czegos o tym ale nic nie znalazlam.
chodzi o to ze po wychowawczym jak zarejestrujesz sie w UP to mozesz starac sie o stac jako matka.Ze to unia daje dotacje i ze urzad pracy sam wyszukuje taki staż.Mowila by w urzedzie zapytac bo fundusze sa ograniczone i ze to jest tylko dla kobiet ktore sa po wychowawczym i prace stracily.
Pytalam w UP ale zaparli sie ze nic nie wiedza,ale u nas taki UP ze tak nigdy na nic nie maja.A potem sie okazuje ze po cichu komus przyznają.

Wiecie cos na ten temat????
 
reklama
Rosi napewno macie wojewodzki urzad prac, zwroc sie do nich z zapytaniem, jezeli nie wyjasnia wyslij zapytanie na pismie wtedy sie dowiesz jak to wyglada.
 
Oj tam chyba mnie przeceniacie.
Oczywiście, że fajnie, że tutaj trafiłam bo miło się pisze ;))

Pomyślę jeszcze potem co jeszcze mogę Wam poradzić. Tymczasem idę kuchcić....
 
Ja właśnie kończę obiadek, dziś zjemy spaghetti. Tak po domowemu i z tegorocznych pomidorków, mniam :) Za jakąś godzinkę mała obudzi się z drzemki i skoczymy na spacerek. Sielanka :) przydałoby się tylko fajne towarzystwo do spacerków.
 
Legajka- i jak tam spacerek? Znalazło się fajne towarzystwo?

A ja obiecywałam, że coś jeszcze wymyśle:

Darmowe szkolenia (trzeba śledzić stronę bo co chwila dodają coś nowego):
DarmoweSzkolenia.com | Tylko najlepsze darmowe szkolenia z całej Polski.
Też darmowe szkolenia przez internet (płaci się niestety za certyfikat):
Darmowe kursy i szkolenia z certyfikatem
Tutaj czasem też są fajne oferty z dofinansowaniem z UE:
Szkolenia dla Firm - szkolenia EFS, darmowe szkolenia : szkolenia : nf.pl
I jeszcze to:
Szkolenia EFS: zawodowe, bezpłatne, darmowe, szkolenie: Warszawa, Kraków - Inwestycja w Kadry- Inwestycja w Kadry - Szkolenia - To się opłaca
 
Anne.ges OGROMNE DZIĘKI!! Dziś trochę za późno, ale jutro zobaczę na co się mogę załapać :) Chciałabym zrobić coś dla siebie teraz, kiedy mam czas na naukę i jeszcze chwilę na znalezienie swojej drogi. Wielki buziak dla Ciebie.

A na spacer towarzystwo się znalazło, odwiedziła mnie koleżanka z dawnych lat :) poplotkowałyśmy, złapała nas burza, ale na szczęście do domu nie było daleko. Fajny dzień miałam
 
dzien dibry.
nas wczoraj cale popoludnie nie bylo, tez zlapal nas deszcz.

dzis jeszcze pewnie gdzies pojdziemy a jutro wezne sie za wszystkie linki podane ostatnio. trzeba sie zmobilizowac.

u nas dzis piekne slonko
 
Cześć, u nas też ładna słoneczna pogoda i mam nadzieję że tak się do popołudnia utrzyma, bo przed drzemką mamy pełno domowych zajęć, jak pranie czy budowanie z klocków :) potem spanko (o, zgrozo - ostatnio usypianie małej mnie przerasta), obiadek i spacerek.
Dobrego dnia!
 
reklama
Do góry