reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
oj mogło by się rozkręcić, na tą daczę stara paka z akademika jeszcze do niedawna przyjeżdzała, tony jedzenia się pogrillowało i nerki miały co filtrować .... a teraz.... chyba dopiero młody będzie szalał :-(
nigdy nie byłam w niemcach, tylko przejazdem, tak mi się marzy że kiedyś wkońcu znajdę jakąś pracę i będę z synciem zwiedzać i ja też duże dziecko bo bym pojechała do niemiec do parku rozrywki, chciałam kiedyś z chrześniakiem jechać, ale jakoś nie było zainteresowania u brata
 
jaimis my mailysmy jechac juz we wrzesniu ale mala zaczela chorowac wiec teraz jedziemy.
mloda juz od roku ma dowod wiec trzeba wkoncu zaczac z niego korzystac.
park rozrywki super sprawa, ale moja jeszcze malo karuzelowa, lubi ale tylko takie spokojne, zdecydowanie woli basen, wode:)

ja tez bym chciala gdzies z mala zaczac jezdzic... przynajmneij wmaire blisko... ale to jak juz bedzie nowa stala i normalna praca... moze w nast wakacje juz troche pozwiedzamy:)
 
dzien dobry:)

devil to syn pewnie zadowolony:)

moja ma dopiero 1 powazna wycieczke za soba, do krakowa, niedawno ogladalam fotkiz tej wycieczki,super sa, zgralam mlodej wszystkie na pamiatke:)
 
Dobre takie coś dla dzieci. A nasze maluchy itak mają więcej niż my. A zwłaszcza moje więcej niż ja miałam. Ja mogłam zapomniec o wycieczce gdzie kolwiek. Jedyne moje wycieczki były do babci na wies i to jeszcze jak sie udało szkolnym autobusem albo nad jezioro szło się grupką na piechote 5 km. I to była jedyna frajda
 
dla mnie jeszcze w tych czasach sa tylko i wylacznie takie rozrywki:-)wies i to pksem albo plaża miejska,hehehe
I pewnie moje dziecko tez to czeka.Choc bede starala sie by bylo inaczej.
 
Ale my jako rodzice patrzymy inaczej na nasze pociechy a inaczej patrzyli nasi rodzice. A jeszcze jak wchodził alkohol w zycie to niestety było jak było ale to i teraz tak bywa niestety
 
reklama
Znów witajcie :)
Był cały drżący ollka22 tym bardziej, że nie pojechał ze swoją klasą tylko został zaproszony przez inną nauczycielkę, która organizowała to dla swojej klasy. Ot były wolne miejsca i tyle. Ma za sobą juz niejeden wyjazd, ale to dlatego, że zawsze wybiegam ze swoimi planami w przyszłość. Na następny rok, juz w planie jest Hiszpania. Oczywiście tylko dla niego, bo ja w tym czasie zwiększam wydajność w pracy tzw. maratonikami. Ale misiek ? ... niech jezdzi ...
A w tym roku jeszcze jedna wycieczka az kilka dni, i poźniej dwa dłuższe wypoczynki. Oczywiście dla niego.

https://www.babyboom.pl/forum/members/ollka22-27280.html
 
Do góry