reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

martusia u nas tez dzis kucyk bylw aprku, mloda zaliczyla 3 przejazdzki, ona wrecz uwielbia konie, musze w lipcu jej poszukac jakies stadniny w okolicy.

Ollka zapraszam do mnie :). U nas do okoła i jeziora i stadniny. Od 27 lipca mam urlop. Pakuj walizki i przyjeżdzaj. :D Ja będę miała towarzystwo i dzieci kogoś nowego by poznały :).
 
reklama
martunia dziekujemy za zaproszenie:) a skad jestes?

my jeziorka mamy dlaeko, ale jak autko jest to sie da podjechac...

u nas teraz troche padalo, ale duszno dalej kosmicznie.
9 mamy piknik w przedszkolu wiec popoludnie przynajmneij zajete
 
Jestem z lubuskiego. Dokładniej okolice Gorzowa. Naprawde miło by było jak byś skorzystała z zaproszenia :D Planuje wynająć domek na weekend chociaż z dziećmi. Dla nich to zawsze coś nowego. Jakieś przeżycie :)
A tak na marginesie to pociąg lepszy na podróże :D coś o tym wiem. Dzieci do dziś wspominają :) Były o wiele mniejsze i jeździłam z dwójką to i Ty byś z jednym dała radę
 
w lipcu to my zoabczymy jak bedziemy finansowo stac... na poczatku lipca wracamy z wakacjia 23 idziemy na wesele:) wiec troche wydatkow bedzie...
ale imprezy nie planuje odpuscic, mala zabiera babcia jak sie zmeczy a ja moge szalec do rana:)
 
No i bardzo dobrze a na początek sierpnia możecie przyjechać do mnie :) ja będę siedziała w domu na urlopie do 15 sierpnia. Fajnie by było jechać z dziećmi i z kimś jeszcze a nie tylko ja i dzieci. Zawsze to raźniej. Zawsze to byłoby z kim pogadać wieczorem kiedy dzieci będą spały. pomyśl nad tym :D
 
martunia napewno pomyslimy... w sumie totrzeba by czyms zajac mala jak babcia pojedzie:)

ide troche poprasowac... i jeszcze napewno dzis wroce bo musze kiku rzeczy na necie poszukac.
 
ollka22 a gdzie się wybierasz na niemcy????

szkoda że tak daleko mieszkacie bo mam daczę (czytaj barakowóz) nad jeziorkiem i mało towarzystwa, wręcz wydzwaniam po znajomych i się proszę żeby odwiedzili, a potem co się dziwić że mój mały to mamisynek jak głównie siedzi z mamusią
 
ollka22 a gdzie się wybierasz na niemcy????

szkoda że tak daleko mieszkacie bo mam daczę (czytaj barakowóz) nad jeziorkiem i mało towarzystwa, wręcz wydzwaniam po znajomych i się proszę żeby odwiedzili, a potem co się dziwić że mój mały to mamisynek jak głównie siedzi z mamusią


oj ... oby temat z daczą sie rozkręcił :) :) :) hihihihi
 
reklama
Do góry