reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

chyba każdy etap ma swoje plusy i minusy, minus jak nie chodzi jest taki że trzeba go nosić a ja nie mam siły, a jak przebieram małego to jakbyśmy zapasy ćwiczyli :-)
 
reklama
jak zacznie sie wiecej sam ruszac to wiadomo ze bedzie lepiej, tylko poczatki sa trudne:) a pozniej to juz super.
ja sie ciesze ze mam juz taka duza panne, wszytko mozemy robic razem, wszedzie wyjsc, fajnie jest:)
 
Ja tak do konca nie zrozumiałem ollka22 o co chodzi z tym małym sprzęcikiem. Pojawiłem się na "samotnej w ciąży" dlatego, że ich historie najbardziej mnie wzruszają. Być może dlatego, że najlepiej wspominam ten czas, gdy przez brzuszek słuchałem malutkiego serduszka. Uwielbiałem słuchać, Mógłbym godzinami czekać aż mnie kopnie. Bardziej jednak współczuję tym mężczyzną, którzy odeszli w tym najlepszym momencie. Niestety im można tylko współczuć.

Martusia ma nockę - rozmawialiśmy chwilę przez telefon, bo rozmawiamy od dawna. Przekazuję pozdrowienia, bo pomówiliśmy o naszej liście. W jej życiu następują teraz znaczne zmiany bo przyszedł czas na ważne decyzje. Ale o szczegółach niech opowie sama, jak tylko zobaczy iskierkę. Nasz kontakt zaczął się na marnej liście, gdzie nie było zaciętych dyskusji. Później połączyły nas też interesy.

Oliwce ollka22 wyszukaj jakieś programy edukacyjne. Pisałem o tym na jakimś wątku o programach dla dzieci. Są ciekawe. Wciągają. A przede wszystkim uczą ...


https://www.babyboom.pl/forum/members/ollka22-27280.html
 
devil wiesz kiedy mala okupuje czasem kompa... to ja mam notebooka. wiec stad mowie o malutkim sprzecie... bo duzo mniejsze od stacjonarnego sprzetu.

devil fajnie ze macie taki kontakt z martusia, a jak alcza was i interesy musicie sobie naprawde ufac...
co do programow edukacyjnych to pewnie poszukam, zobaczymy:)
 
Witam wszelkich tu przebywających :) jaimis bardzo się cieszę że mam kogoś takiego jak devil. BIG wsparcie i wogóle. Jak się siedzi codziennie w domu bez możliwości wyjścia gdzieś ze znajomymi bez dzieci (wieczorem:))to rozmowa telefoniczna daje energie i otuchę.

Tak masz racje mam dwa wspaniałe skarby które mi zostały i staram się jak mogę aby zastąpić im ojca sobą wieć jestem jak head&shoulders 2in1 :D. hehe
 
dzien dobry
martusia wiekszosc z nas wie doskonale co to byc 2 w1... i jakie toczasem meczace.

ja wlasnie korzystam ile sie da z wyjsc wieczornych, inaczej pewnei byloby mi ciezko, musze czasem poprostu odreagowac.

dzis zapowiada sie super pogoda
 
Tak dzisiaj pogoda zapowiada się piękna. Ja po nocce jestem więc coś się w domu zrobi a potem czas na dłuuuuugi spacer. Jakieś lody, spacer, plac zabaw. Trzeba korzystać z pogody do puki jest ładna :)
 
ja poki co w domu musze siedziec, umylam okno, ogarnela i czekam na meble, i tak sie remont konczy:) nareszcie:)

po przedszkolu pewnei tez na lody sie wybeirzemy:)
pozatym w tym tyg dzien dziecka i dzien mamy i taty w przedszkolu...
 
reklama
u nas piknik ma byc w okolicy 9 czerwca...
ogolnie to ja chcialabym miec to juz za soba....

u mlodej dzis byla chrzestna, dostala juz prezent na dzien dziecka i sie wlasnie bawi:)
 
Do góry