reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Witajcie :-). MAMA JULCI powodzenia we wszystkim zycze :-) CZECHOW gratuluje zabka :-).Przynajmniej wasz wytlumaczenie tych rannych pobudek . OLKA wiesz my tak wstajemy bo nasze dzieci tak wstaja.Jakbysmy nie musialy to bysmy spaly :-). mNIE BARDZO DOBRZE jest w czestochowie.Nawet nie wiedzialam ze moze byc tak fajnie :-).Pooda dzis bedzie gorsza niz wczoraj :-(.Macie racje ta pogoda to doluje :-(.Milego dnia mamuski.
 
Witajcie U nas wsio ok.Tylko pogod do Dupy :-).Jest mi bardzo dobrze w tej czestochowie ale niestety jutro wracamy do domu :-(.Oj nie chce jechac ,nie chce :-(.Na szczescie mam odwoz jutro samochodem :-).Bradzo mily i przyjemny szofer hihihihih :-).
 
witam!

jakos tu pusto:(

ja ostatnio tez nie mam weny. chyba ta pogoda doluje.

w piatek mialam sprawe o aliemnty. zadowolona z efektow to tak srednio jestem. przyznali mi 300 zl plus wstecz od lutego. poszlam z nim na ugode, bo nie mialam ochoty sie szarpac no i chcialam miec ta sprawe jak najszybciej za soba,bo bede mogal tez sie ubiegac o zasilek z MOPSU.
w sumie to strasznie sie zbaznil ma tej sprwie, oczywiscie sadzil, ze sedzina jest po mojej stronie, bo powiedzial mu prosto w twarz ze jest niedojrzaly i niedopowiedzialny maksymlanie.ze jak facet 27 letni moze nie pracowac, ze co on sobie myslal,jak juz wiedzial ze jestem w ciazy. ja tez dostalam, ze trzeba myslec z kim sie sypia i chce miec dziecko.to fakt niestety tu nie popislam sie odpowiedzialnoscia. ale gdyby nie moja glupota nbie byloby mojej pereleczki na swiecie. a tak mam najmilszy prezent od zycia:D
wszyscy mnie tez pocieszaja ze nie moge myslec, ze skrzywdzilam ja tym, ze odeszlam od jej ojca, bo z pewnoscia uloze sobie jeszcze zycia i bedzie miala jeszcze lepszego ojca niz ten bilogiczny.

ciesze sie ze jedna sprawe mam za soba, choc nie wiem czy bedzie placil.
ale pozstaje kwesta chrztu, bo kochany ojczulek domaga sie chrzestnego ze swoje strony,a ja uwazam, ze to nie jest dobry pomysl. ale nie wiem czy uda mi sie z nim dogadac. a jak nie to co?

ale mnie dzis ta pogoda zdolowala:( ehhh
 
Mikus - szkoda że tylko tyle ale lepsze tyle niż nic.

Mnie kompletnie nie chce się robić cokolwiek i to na pewno wina pogody...ech nie pamiętam takiego maja...
 
reklama
obawiam sie ze i takiej kwoty moze nie placic, wiec jakby wieksze przyznali to juz w ogole bym ich nie dostala. wiec mam nadzieje,ze jednak w koncy pokaze ze jest choc odrobine odpowiedzialny i bedzie placil. bo kolejnego ciagania i klocenia sie juz chyba nie zniose:(

tak...koniec maja sie zbliza a tu 10 stopni brrrr
 
Do góry