reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Pogoda rzeczywiście nie rozpieszcza jeszcze kilka dni w domu i mnie do Tworek odwiozą w kaftanie - zgłupieć można.

Zawsze zostaje komornik - z opowiadań wiem że to nie zawsze rozwiązuje problem ale zawsze jakaś alternatywa wobec czekania aż mu się zachce.
 
reklama
witam i ja
pogoda faktycznie nie dopisuje...
Mikus spokojnie jak nie ebdzie palcil to jest komorniki i FA i zawsze jakas kase dostaniesz.

ja mam chrzestnego ze strony ojca malej i powiem szczerze to byl moj mega blad bo mala nei dosc ze nei ma kontaktuz ojcem to iz chrzestnym tez.
 
hej,u mnie tez zimno i pada,do tego przy tym wisla bardzo podniesiona,a inne rzeczki powylewaly,masakra jak sie oglada zdjecia

a my wlasnie po kalacji i lece mala myc
mikus jak nie bedzie placil,wniesiesz o komornika,a jak nie bedzie dalej placil o fa,dochody nie beda przekraczaly 725 zl,wiec nie masz sie co martwic
a jak tam rozwod?? dobrze pamietam,ze wy byliscie malzenstwem???

u mnie niecale 8 stopni
 
kurde u nas strasznie zimno, jest maj a my palimyw piecu bo ianczej sie nei da wyrobic w mieszkaniu. na szczescie chwilowo nie pada...

mnie pewnie czeka siedzenie do niedzieli z oliwka w domu.
 
wlasnie dziewczyny macie jakis pomysl na dzien dziecka??
pogoda pewnie ebdzie beznadziejna wiec imprez dla dzieci bedzie niewiele...

mysle nad jakims prezentem ale weny brak...
ide wziac sie za sprztanie...
o 13 mamy lekarza, ciekawe co powie
 
Dzień Dziecka - laura dostała psa uczniaczka
A Gabi wymyśliła sobie domek śnieżki z 7 krasnoludkami - mama kolegi widziała w smyku :dry: i Gabi podchwyciła - strasznie drogie to tatałajstwo więc nie sądzę by dostała cały komplet ten najdroższy tylko może samą śnieżkę i krasnoludki - nie wiem jeszcze
 
reklama
Do góry