reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
witam z ranka

Alonqa ja jeszcze nie złożyłam pozwu o podwyższenie alimentów, ale myślałam o tym i byłam u mecenas. ona powiedziała mi, że warto napisać cały kosztorys, bo dzięki temu łatwo wykażę, że zwiększyły się wydatki na dziecko i potrzebuję więcej pieniędzy. swoją drogą może też się za to wezmę...

młody już zdrowszy, tylko wciąż na diecie. no i doszedł jakiś paskudny kaszle, ale przynajmniej skończyły się wymioty i biegunka. idę robić śniadanko i kawkę.
 
Witam. ;-)

Alonqa,ja przy podwyżce pisałam cały kosztorys. :tak: Cod o rachunków,to mi powiedzieli,że nie są potrzebne w tym przypadku. ;-)
 
Dziękuję dziewczynki za pomoc:-)trochę pracy przede mną:tak: dobrze że chociaż tych rachunków nie muszę mieć bo tak to by się przeciągneło do następnego miesiąca;-)
Zmykam na kawkę:tak:
 
Sliwka - dużo zdrowia dla Maćka
Alonqa - to dobre wiesci, pieniądze przy dziecku bardzo potrzebne..

Ja się chwilę ostatnio zastanawialam czy może jednak ustalić ojcostwo i o alimenty wystąpić ale zrezygnowałam.. jakoś nie mam ochoty na jakie kolwiek kontakty z tym panem..

A u nas Maciek wczoraj pierwszy raz przewrócil się z brzuszka na plecy, ale dumna jestem :-):-):-):-)

a niedługo na spacerek idziemy.. ciagle w domu przez te mrozy.. mam nadzieje, że jakoś przebije się wóżkiem przez ten śnieg

Miłego dnia
 
dzien dobry

ja dzis poslalalm mala do przedszkoal, wyrobic w domu juz nei mozna.
od paitku jestem bez pracy.... szukam nowej.

jutrow przedszkolu sa zawody sprtowe,a za tydzien w czwartek bal przebierancow.

a tak wogole to mloda sie dobrze czuje, tylko zaczela mrugac, chyba czas na kontrole u okulisty...
 
Rozpis wydatkow prosze o opinie.
Ja kupowalam do 4 miesiaca firmowe pieluchy i inne kosmetyki to widaomo cena inna
Mleko sztuczne czy karmisz piersia bo to wielki koszt ja nie karmilam piersia wiec okolo 4 mileka NAN na miesiac na samym poczatku. Pieluchy Pampersy to wieksze paczki ale ja przewijalam mala mniej wiecej co 2 godziny w nocy trochce zadziej wiec sobie policz ile to wychodzi. Chusteczki nawilzajace mniej wiecej 5 paczek. Ja kupowalam do 4 miesiaca firmowe pieluchy i inne kosmetyki to widaomo cena inna.
Oliwka jedna na miesiac pudek kram do pupy Niva dobry ok. 12 zl witamina D3 ok. 4zl
do kompieli mydelko bambino malo uczulajace
proszek lovella duzy kupowalam to jeden ale to zalezy jak czesto robisz pranie.
patyczki do uszow
do przemywania oczow sol fizjologiczna jedna ampuleczka na dzien i dodaktowo waciki to sobie policz ile to wychodzi
co trzy miesiace powinno sie zmienaic butle na nowe
herbatki kupowalam dla mojego dziecka koper wloski, rumianek w saszetkach i herbatke bobovity z mieta duza kupilam i dlugo mi starczyla. Lekarz kazal duzo dawac pic bo ja letem urodzilam.
co do ubranek to sama powinnas wiedziec jak szybko wyrasta mamuch bo kazde dziecko rosnie inaczej.

Dziekuje za wszystkie uwagi odnośnie mojej wyceny dziecka

ticker.php
 
napisałam się i skasowałam :-(

Alonqa - lepiej daj wykaz kosztów jakie ponosisz na dziecko bo jak sędzia się obudzi i będzie chciał to będzie to niepotrzebne przedłużanie - ja dałam roczny i podzieliłam na 12 miesięcy i wyszła średnia około 1500 zł
 
dzień dobry. ale dzisiaj ładny dzień, pięknie świeci słoneczko, nie ma wiatru, idealny dzień na spacer i sanki, a my musimy siedzieć w domu, bo młody ciągle nie jest zdrowy :-(.

a propos wizyt w sądzie to ja myślę o wyrobieniu małemu paszportu. wiecie jak to dokładnie wygląda? mówię o sądzie, bo nie wiem czy ex da mi zgodę... chciałabym to jakoś spokojnie załatwić. wiecie w ogóle na ile takiemu małemu wystawiają paszport? to zależy tylko od tego jak szybko rośnie i się zmienia? bo tak czytałam, że kiedy zmieni się wizualnie to trzeba zrobić nowe zdjęcie i wyrobić nowy paszport. muszę poszukać jakichś informacji na ten temat.
 
reklama
Hmmm....no właśnie też tak myślę żeby udowodnić jakoś te koszty,ale ja bym miała tylko z jednego miesiąca faktury, no bo nie zbierałam do tej pory:-(
 
Do góry