reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Czasmi trzeba wybrac samotnosc bo mezczyzni potrafia byc zli albo bardzo zli. Najlepsze jest to ze oni sami sie nie rodza tylko widza to co sie dzieje w ich rodzinach. Przyklad mam niedaleki matka ojca mojego dziecka pijaczka pozbawili ja prawa ona mi mowi o milosci do dziecka i do jego ojca. Jej milosc konczy sie na dupie a dziecko to widzialo i wynioslo z domu. Uwazalo ze milosc to dupa a milosc to calkiem cos innego. Myle sie?
ticker.php

024013950.png
 
fajt to temat rzeka:-(niestety czuje się bardzo samotna czasami wydaje mi się że lepiej żyć samej niż w chorym związku ale moż to tylko moje zdanie pozdrawiam
 
izabella718 to nie tylko Twoje zdanie, to po prostu rozsądne postępowanie. oczywiście, że lepiej jest być samej niż trwać w związku, który krzywdzi Ciebie i Twoje dziecko. ja od siebie mogę powiedzieć, że to ja zdecydowałam o odejściu od swojego ex kiedy mały miał miesiąc. po prostu nie widziałam szans dla tego związku, on nas nie kochał i w ogóle się nie starał. niby byliśmy razem, ale ja od dawna czułam się samotna. nie żałuję tej decyzji, nigdy nie żałowałam. czasem lepiej jest wybrać samotność :tak:. poza tym hej, przecież nie jestem taka samotna, mam mojego małego łobuza ;-).

ANAA masz rację, dużo z tego jacy jesteśmy wynosimy z domu, z tego jak zostaliśmy wychowani, ale nie usprawiedliwiałabym w ten sposób każdego złego postępowania faceta. niektórzy po prostu są dupkami i już.
 
juz myślałam że mam złe rozumowanie;-)u mnie to jest świerza sprawa niecały miesiąć jak zostałam sama hmmmmmmmmmm chociaż nie może nie byłam sama ale samotna napewno jaki to cynizm sytuacji w związku a samotna
 
sliwka masz racje,trzeba znac swoja wartosc, i byc tylko z ojcem dziecka tylko dlatego,ze jest dziecko,bo to krzywda dla dziecka i siebie,lepiej wychowac dziecko samo i niech ono widzie,ze ma kochajaca matke,a nie klucachych sie rodzicow czy parnerow

ja nie umialabyc byc z kims,dla kogo moje dziecko jest obojetne,ktorego nie pokocha,bo byc tylko z kims aby nie byc samemu,to tez bez sensu

lece bo mala mnie wola :-D
milego popoludnia
 
reklama
witam wieczorem...

witam nowa mame:)

widze temat zwiazkow... mi poki co dobrze tak jak jest. i tak jak u Sliwki sama odeszlam chociaz zdecydowanie poznij niz ty....
walczylam dosc dlugo o cos co nie instanialo... ale czego sie neir obi dla dobra dziecka...

a wogole to u nas fajny weekend, wczoraj urodizny mojego brata, dzis obiad z kumpela... trzeba bylo troche odpoczac...

dalej szukam pracy chociaz nie jest latwo.
 
Do góry