reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
czechow o matko boska? 1050 za przedszkole? NIGDY !!! ile musiałabym
zarabiać by posłać dziecko do takiego przedszkola. Oj, never ....

Niektóre ceny to powalają, dosłownie.

Co do j. angielskiego, to Wiktoria lubi ;) na każdej lekcji z angielskiego dzieciaczki
mają na rączkach pieczątkę z jakimś zwierzątkiem, a taka atrakcja, dzieci to lubią :)

Dlatego już tam nie jest - jak było to 780 pln to jeszcze było okej ale teraz po podwyżce, po mojej stracie pracy, i teraz jak jestem w ciąży z drugim dzieckiem to zaczyna być już za dużo


Pieczątki - fajna sprawa
 
Dobry wieczor:-)
Ja tak na chwile zeby zameldowac ze zyje:-):-D
Wiece mysle ze edukacja dzieci powinna byc darmowa,tak namawiaja zeby miec dzieci,a potem radz sobie sam.To polskie prawo i pewien budynek w Warszawie przy ulicy Wiejskiej jest porabany:wściekła/y:
 
Witam!
Coś słaby ruch na wątku ostatnio.
Co u was słychać dziewczynki?
Ja wczoraj z moim Pawełkiem wybrałam się do Galerii Wisła w Płocku na fil "Oszukać przeznaczenie 4" w 3D.;-) Efekty fajne, ale fabuła mierna, a wy jak spędziłyście weekend?
 
Wszystkiego najlepszego Oleńko z okazji urodzin :))):-)
 

Załączniki

  • urodzinki.jpg
    urodzinki.jpg
    43 KB · Wyświetleń: 30
hey hey babeczki wybaczcie że nie będę czytała ale bym pewnie nie wyrobiła jestem u siostry i postanowiłam Was pozdrowić :-)
nie mam jeszcze internetu i nie wiem kiedy będę mieć :-(
tęsknię przeogromnie !!!!!!!
 
reklama
Do góry