reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

czechow no tak, to z dzieciaczkami bywa :) oby taka sytuacja już
się nie powtórzyla :) Panie na pewno mają oko na tą dziewczynkę.
Kciuki trzymamy za dobre wyniki!.

Kurcze, bo ja Agi opłaty policzyłam tak, że ta opłata stała,
czyli 153,15 + te pozostałe, czyli rytmika, grupowe, wyprawka, książki,
wyżywienie - nie licząc już zajęć dodatkowych, no i mi wyszło, że dużo.


Jak się zsumuje to rzeczywiście wszystko zaczyna wzrastać. Ale ja widzę i tak dużą różnicę pomiędzy prywatnym a państwowym (w prywatnym do 15.00 wyszło by mi 1050 - po podwyżce)
 
reklama
Czechow u nas jest 5 ghodzin angielskiego w tygodniu, i to jest za darmo dla najmlodszej grupy, Oliwi sie to jak narazie nie podoba wcale


Cześć phantas - czyżby aura ci przeszkadzała w wenie??

Olla - moja na początku w ogóle nie chciała chodzić na angielski a teraz nie może się doczekać. Wydaje mi się że i z Oliwką tak może być. Musi przyzwyczaić się do pani i do tego że są to w jakimś sensie lekcje na których musi się skupić - to całkowicie coś innego od zabawy.
 
Olla - oczywiście to zabawa ale bardziej ustrukturalizowana - będą musiały robić coś o co zostaną poproszone np. powtarzać, śpiewać itp itd. Będzie dobrze
 
reklama
czechow o matko boska? 1050 za przedszkole? NIGDY !!! ile musiałabym
zarabiać by posłać dziecko do takiego przedszkola. Oj, never ....

Niektóre ceny to powalają, dosłownie.

Co do j. angielskiego, to Wiktoria lubi ;) na każdej lekcji z angielskiego dzieciaczki
mają na rączkach pieczątkę z jakimś zwierzątkiem, a taka atrakcja, dzieci to lubią :)
 
Do góry