reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
A mnie znowu łupie w kręgosłupie. :wściekła/y:
Jutro zaczynają się moje rehabilitacje,ale nie idę,bo na tą sama godzinę jest zebranie w przedszkolu... "Leczyć" się zacznę od wtorku. ;-)
A tak w ogóle,to wczoraj zaczęły się u Nas "Dni Zielonej Góry - Winobranie",no i mamy w planach dziś na to iść,bo Zuzia ma obiecanego balona. :sorry: :tak: Ale jakaś chmura znowu idzie i straaaaaaasznie zimno się zrobiło. :wściekła/y: Wczoraj cały dzień w domu spędziliśmy. :sorry:

A o 18tej tv i żużel. :-)
 
Ollka wszystkiego najlepszego zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka; kasy, kasy i jeszcze raz kasy oraz szczęścia, spokoju i spełnienia marzeń
Baśka - cześć - no podłącz ten internet!!! Fajnie, że choś na chwilkę zajrzałaś :-)

Agutka - z tym kręgosłupem - no wiesz, starość nie radość ;-) no i powiedz mężowi żeby Cię tak w nocy nie męczył bo Ci plecy muszą odpocząć ;-)

U nas pogoda zachęcająca do siedzenia w domu przed TV :dry:

P. godzinkę temu sobie pojechał... wróci za tydzień we wtorek albo w środę - nawet nie wiem dokładnie kiedy :dry: Pojechał na szkoleniowy rejs statkiem :dry: ech
 
OLEŃKO!


I tutaj składamy Ci
najlepsze życzonka!
Wszystkiego,
o czym tylko sobie zamarzysz!

383_min.jpg
dolaczam sie do zyczen
a my z kolezanka i dziecwczynami wrocilismy z Marszu Jamnikow
a przy okazji poszlismy na Wawel i weszlismy przez Jaskinie Smoka:-)
i wrocilismy na rynek spacerkiem
jestem zmeczona,ide sobie kawke zrobic,bowoda sie gotuje
 
reklama
Uuuu - to dużo, ale dla pocieszenia wieczorkiem zawsze temperatura jest wyższa.

A Olisia właśnie mnie zawołała i powiedziała, że jej się nudzi. Ech, już wiem co będzie rano :sorry: za cholerę nie będzie chciała wstać
 
Do góry