reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Cześć dziewczęta (bo mężczyźni nas olali ;-))

Cześć Karia
nie cieszę się, że jesteś "samotna" ale skoro już "samotna" jesteś to miło mi móc przywitać Cię w naszym bardzo licznym gronie. Niestety jak wiesz są wakacje, sezon urlopowy i działkowy więc dziewczyny piszą mniej (tak tak - wypominam ;-)) Ale przyjdą jesienne wieczory to zapomnisz co to telewizor :-) Wtedy rozmawiamy do późnej nocy. Imprezy też nam się zdarzają (czyt. każda przed komputerem u siebie z czymś co zawiera procenty ;-))

Agutka - niestety nie pomogę Ci w wideem - mam dvd - firmy "no name" za 100 i odtwarza mi wszystko :-) a moje dziecko nawet nie wie co to wideo - o zgrozo :-)
Noooo,te imprezki to kuszaca perspektywa
icon10.gif
Nie ma to jak pizama party: cieple lozeczko,cos z procentami i laptop na kolanach:-D A ja wlasnie popijam kawke.U nas juz baaardzo goraco,az strach pomyslec co bedzie za 2-3 godz:szok: No i wlasnie sie zastanawiam jak spedzic ten pieknie rozpoczety dzien,bo perspektywa zoo w tym upale mnie nie zacheca.Wykombinujemy cos innego.
 
reklama
Jest taki upał, że szok. My za niedługo jedziemy na działeczkę, popluskać się i poopalać. Tylko czekam na braciszka i jego rodzinkę, zeby nas zabrali z tego bloku ;-)

Karia44 proponuję Ci gdzieś nad wodę się wybrać ;-)
 
Witaj i ja

Ja dzisiaj z latoroślą w domu - siedzimy w domu bo mała odmówiła wyjścia w taki gorąc (i wcale jej się nie dziwię) - noc obfitowała w rewelacje - małą bolało i boli gardło więc budziła się co 2-3 godziny - zmęczona jestem a mała szaleje - wczorajsza gorączka zniknęła - może jutro wróci do przedszkola??
 
Dobry wieczór. :-)

Ja dziś po pracy podskoczyłam do ostatniego możliwego sklepu i w końcu udało mi się zakupić strój kąpielowy. :-D
Popołudniu byczyłyśmy się z Zuzią na ogródku. :-D Upał był nieziemski. :tak:

Poza tym czekam na 3 przesyłki z allegro - 1 dla mnie i 2 dla Zuzi. :-)

Idę zedrzeć maseczkę i po loda. :cool2:
 
dzien dobry kobitki

jak tam plany na dzien?
u nas dzisiaj jakoś nijak:sorry2:jeszcze........... zaraz moze spacerek zaliczymy...


agutka - jak tam--- masz już jakiegoś nerwa przedslubnego?

tymczasem
 
Witam się w ten czwartkowy poranek

Agutka, Hana :-)

Plany na dzisiejszy dzionek?? hmm do 15.45 siedzę w pracy, po 17-tej przyjeżdża do mnie kuzyn ze swoją córą, która jest w wieku Oliwci, a wieczorem - hmm - nie wiem - chyba prasowanie :baffled: ale tak się już od 5 dni z tym prasowaniem zbieram więc nie wiem jak mi i dzisiaj pójdzie.
 
hej dziewczyny, podczytuje ale jakos weny brak do pisania:zawstydzona/y:

hana pytalas jak niko znosi gips, w miare ok ale mi za to sie serce kraje jak widze jak patrzy na biegajacy czy pluskajace sie w basenie dzieciaki:-(
ehhh ile bym dala zeby zamienic ten gips i zalozyc go na moja noge zamiast niego:-(
no ale ogolnie dzielny jest bardzo i juz sie przyzwyczail do sytuacji:tak:
oby do sciagniecia
 
reklama
Dzien dobry:-)
Karia witaj:-)
U nas tez jest cieplo,ale nie upalnie to nawet lepiej bo Karol lubi siedziec na podworku,a jemu nie przeszkadza cy jest 20 czy 30 stopni w cieniu wazne ze moze biegac.Kupilam sobie wczoraj rower gorski(uzywany ale w dobrym stanie )i o zgrozo jaka ja mam kondycje bylam tylko na zakupach,a juz nie mogłam,Rozleniwilam sie ta jazda samochochem:-p,ale mam zamiar kupic dla Karola fotelik na rower i podreperowac kondycje.
Martucha usciskaj mocno Nikusia dzielnego masz synka:tak::tak::tak:
 
Do góry