reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Hej. ;-)

My już od 6tej na nogach. :baffled: A to dlatego,że zaraz muszę pędzić i zostawić mojej Mamie Zuzię,a ja na pobieranie krwi. :sorry2: Mam już dosyć badań i lekarzy! Ble! :dry: Cały tydzień... :baffled:
 
Dzień dobry po spacerku. :-)

Wczoraj się nie odezwałam,bo o 21 już poszłam spac. :sorry2:
Rano byłam na badaniach laboratoryjnych,później,jak wróciłam do domku,to zrobiłam te moje kotleciki z serkiem w pieczrkach (nareszcie!!!),a jak Zuzia poszła spać,to pędziłam do sanepidu po wyniki. ;-)
Później popołudnie z Zuzią,a wieczorem,jak ległam do wyrka,to mnie nogi w środku aż szczypały po tym całym tygodniu bieganin. :dry: :sorry2:

A dziś kupiłam sobie ApleFit - mam nadzieję,że coś da. :cool2: :-p :-D
 
Ola,jeszcze mi zostaje lekarz medycyny pracy w poniedziałek. :sorry2: I to "już",chyba,wszystko. ;-)

Ja już położyłam Zuzię spać,umyłam sobie głowę i pomalowałam drzwi wejściowe. ;-) :-p

A popołudniu ma przyjechać pan po łóżko po Zuzi. :-D
 
reklama
Agutka super ze udalo ci sie sprzedac lozko po Zuzi.
my juz skonczylysmy pozadki, ja tez umylam wlosy, nawet zdazyl;am wyprostowac.
mala lezy, mam nadziejeze usnie, poznij jak nei ebdzie padac musimy wyskoczyc na zakupy.
 
Do góry