reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Agutka tylkoze tam gdzie byl ten dzien otwarty to akurat Oliwka akurta sie nie dostala.

a moze zapytaj po zebraniu czy mzoesz przyprowadzic Zuzie zeby zoabczyla przedszkole??
 
reklama
Cześć wieczorem. ;-)

Ale tu cisza. :dry:

Ja wczoraj wieczorem zasnęłam już przed 22,bo byłam tak masakrycznie padnięta. :baffled:

Dziś rano miałysmy z Zuzią do załatwienia jedną sprawę urzędową,później miałam spotkanie z wizażystką,a później jeszcze poszłam oglądnąć ozdoby do włosów na ślub. ;-) :-)

Po powrocie do domku pobawiłyśmy się na podwórku,a jak Zuzia zasnęła wieczorkiem,to na mnie czekało mycie podłóg,bo korzystając z tego,że mój tata miał przez kilka dni wolne razem z dziadkiem wyremontowali mi cały dół praktycznie. ;-) Kładli płytki i panele - zostanie jeszcze odświeżenie ścian,ufff. ;-)

A jutro przychodzi nowa szafa,hihi. :-)
 
Do góry