reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Pierwszy miesiąc podaje się 3 tygodnie po 4 razy,a następne 1 tydzień i też po 4 razy. ;-) Taka jest podobno dawka półroczna. ;-)

A ta Wasza ile kosztuje?
 
reklama
cześć dziewczyny

dzisiaj to chyba w całej Polsce pada.

Mówiłam Wam, że Oliwka była na wycieczce w stadninie koni, i to był ten jeden słoneczny dzionek w ubiegłym tygodniu. Miała zrobione dwie kitki . . . i jej się przedziałek opalił. Dzisiaj mi rano mówi, że ja główka swędzi, więc chciałam zobaczyć od czego. I dopiero dziś zobaczyłam że to jest prawdziwe poparzenie :-( Od razu woda utleniona (bo już zdążyła trochę rozdrapać) posmarowałam maścią, zrobiłam kitkę - tak by dostępu nie miała i zabroniłam się drapać. Zobaczę jak to będzie wyglądało wieczorem. Zaczęło się goić i dlatego ją swędzi.

Aaa, wrzucę fotki z Krakowa :-)

co do obiadu - to zrobiłam już wczoraj, więc dzisiaj tylko makaronik ugotuje bo sosik już mam. a sosik jest szpinakowo-śmietanowy z polędwiczkami pokrojonymi w paseczki. Pychotka.
 
I ja powiem dzien dobry:-)
niech sobie podczytujacy nie mysla,ze zniknelam:crazy:
u nas kolejny dzien przepiekna pogoda:-),mlody spi a ja zapraszam na kawke;-)
 
dzien dobry dziewczyny


Agutka to co bede podawac Oliwi kosztuje okolo 70-80 zl, podaje sie przez 3 miesiace,w kazdym po 10 dni.

nigdy nie mialam dawki az na 6 miesiecy.

Phantas mam nadzieje ze Oliwi cie to szybciutko zagoi.
Niunia podeslij nam sloneczko....
 
Dzień dobry. ;-)

Ja już po sanepidzie. :-p

A poza tym dziś idę na pierwsze zebranie do przedszkola - normalnie jestem tak "podjarana",że bajka! :zawstydzona/y: :-D :-D :-D


Phantas,szybkiego zagojenia ranki u Oliwci. ;-)

Ola,no to wychodzi na to samo. ;-) Bo u Nas jest to poprostu rozbite na mniej dni w miesiącu,ale na dłużej. ;-)
 
reklama
Do góry