reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Hej Dziewczyny !

U mnie z jedzonkiem też lekkie szaleństwo hehe, ale najbardziej pojadłam
ryby po grecku - rok temu robiłam i wyszła pycha, to w tym roku też musiałam zrobić :D

Mała pojadła rybki i popiła barszczyku czerwonego troszkę :)

Z prezentów oczywiście zadowolona, najbardziej spodobało Jej się Lego Duplo, to już 3 zestaw - największy :) Dwa inne ma mniejsze nieco, ale .. ileż to miejsca zajmuje, same kartony hehe

Dostała ubranek troszkę, majteczki śliczne, słodycze, taki zestaw do malowania - niby malowania :p taka toaletka, szminki, malowidła - na szczęście żadne z tych rzeczy nie rysuje :)

Ogólnie super, lubię magię świąt i Wigilia mogłaby nieco dłużej trwać :p

niby w tv to samo co roku, ale mi to nie przeszkadza :D
 
reklama
Czesc Aniula,dobrze,ze swieta ok
Majus zgadzam sie z Toba,to jak sie zachowuja z stosunku do dzieci to ich sprawa i ich sumienie,dzieci jak dorosna na pewno im podziekuja za to
 
Ojej ale cisza,mam nadzieje,ze po świetech ruch się wznowi

a u mnie Oli i Sara je kolacje,mycie i spac
moze bedzie dzs jakas fajna komedia???
musze sie jeszcze pochwalic,ze dostalam alim za dwa miesiace
wiec mam spokoj do lutego

milego wieczorku
 
Cześć dziewczyny jestem tu nowa ale nie tak zupełnie bo swoją sytuacje juz opisałam w swoim wątku.

czy przyjmiecie mnie do swojego grona?

jakoś tak smutno samej a z wami będzie raźniej:)
 
Własnie Was czytam dziewczyny co nastukałyście od poczatku i jestem już na 140 stronie!!!!! nie weim jak dobrne do konca:szok:

ale na dzisiaj juz koniec czytanka bo spanie już się kłania. Mój synek choć już duży chłop to niestety budzi mi się w nocy czasem i kilka razy wiec musze spać chodzić z kurami

Mój synek ma na imie Alan i ma 14 miesiecy.
 
reklama
Do góry