reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

czesc Christa:))
napisz coswiecej o sobie i synku:))

Aniula ale jak ona mogla tak poprostu nie zajac mu wynagrodzenia??
skoro dostala pismo od komornika powinna zrobic to co tam pisze anie wymyslac ze zajmie nastepne wynagrodzenie, bo co... bo ona ma taki kaprys??
 
reklama
Ola, oczywiscie masz rację i ja też tego nie rozumiem,
nie wiem dlaczego taką decyzję podjęła ?? a pytałaś? masz możliwość?
ehh też by mnie szlag trafił !
 
:) No wiec mam 26 lat, od maja jestem rozwódka, ale to akurat nie jest takie złe...mieszkamy sobie z Filipem sami, i bardzo nam to odpowiada przynajmniej mamy spokojny, bezpieczny dom. Filip spotyka sie regularnie ze swoim ojcem, chociaż nie jest mi łatwo, ale nie utrudniam mu tego, bo wiem, ze synkowi potrzebny jest kontakt z ojcem, a moje uprzedzenia do niego chowam w kieszeń kiedy widzę roześmianą buzię synka na widok ojca. Niby jesteśmy sami ale nie samotni, chciałabym od czasu do czasu porozmawiać z kimś w podobnej sytuacji...myslę że po prostu będę lepiej rozumieć problemy wasze a Wy moje...no i jakaś rada od czasu do czasu czy po prostu zwykłe gadu-gadu miedzy nami:D
 
Witaj Christa.Ola widze,że u ciebie same problemy i albo komornik robi cioś nie tak albo w zakładzie tatuśka zawalają sprawy.Wiesz jest w tym naszym kraju coś nie tak.Nie ma nic co by pomagało mamuśkom wychowującym samotnie dzieci.Już mi się nawet nie chce gadac na ten temat...
 
w skrocie powiem ze chodzi o to ze ex pracuje w nowej firmie ( trzeciej w tymroku)
w lipcu komornik wyslal pismo o zajeciu wynagrodzenia a ksiegowa tego nie zrobila.
uznala ze zajmie dopiero nastepne wynagrodzenie...
Olka ktowie czy twoj ex jej nie zbajerowal zeby dopiero w przyszlym miesiadzu zajela wyplate.Albo jest jakas porabana zeby nie dostosowac sie do pisma:tak:.
 
:) No wiec mam 26 lat, od maja jestem rozwódka, ale to akurat nie jest takie złe...mieszkamy sobie z Filipem sami, i bardzo nam to odpowiada przynajmniej mamy spokojny, bezpieczny dom. Filip spotyka sie regularnie ze swoim ojcem, chociaż nie jest mi łatwo, ale nie utrudniam mu tego, bo wiem, ze synkowi potrzebny jest kontakt z ojcem, a moje uprzedzenia do niego chowam w kieszeń kiedy widzę roześmianą buzię synka na widok ojca. Niby jesteśmy sami ale nie samotni, chciałabym od czasu do czasu porozmawiać z kimś w podobnej sytuacji...myslę że po prostu będę lepiej rozumieć problemy wasze a Wy moje...no i jakaś rada od czasu do czasu czy po prostu zwykłe gadu-gadu miedzy nami:D
Ja jestem w podobnej sytuacji tylko ze przed rozwodem,a tatus Karola ma go gdzies.I tak jak ty pomimo tego ze jestem sama(bez faceta)to nie czuje sie samotna:tak:
 
reklama
Ola, oczywiscie masz rację i ja też tego nie rozumiem,
nie wiem dlaczego taką decyzję podjęła ?? a pytałaś? masz możliwość?
ehh też by mnie szlag trafił !
pytalam i ksiegowa i prezesa firmy...
i wyobraz sobie od ksegowej uslyszalamze telefonicznie to uzgodnila z komornikiem, aprezes nic nie wie... uznalze takie pomylki sie zdazaja...

komornik uznalze ustalenia nie odbywaja sie telefonicznie,wszytko musi byc na pismie, ize jest tylko odp ze zajeli wynagrodzenie.
 
Do góry