reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

ja ogarne jak Oliwka wyjdzie,poki co dziadek pojechal na chwile do sklepu, aona czeka:))

wlasnie pisalam mi kolezanka ze jej syn dzis z babcia idzie,a oni zawsze sie razme bawia:)

Oliwka jak wsatje to zawsze pyta czy juz idzie do Dudy {dawida}
 
reklama
Cześc mamuśki.Dopiero dotarłam do domku.Musze chwile odpocząc i dalej do roboty...Prawdopodobnie w piątek przeprowadzam się już na dobre...nareszcie.
 
Ola, głowa do góry Słonko, co prawda nie wiem o co chodzi i co jest przyczyną tego,
że masz dzisiaj kiepski dzień, bo dostępu na zamknięty nie mam, ale tak to już jest,
nie zawsze układa się wszystko tak jakbyśmy tego chciały - buziaki dla Ciebie.

ps. jestem chodzącym przykładem na, to że czasami jest źle, wczoraj ryczałam jak dzieciak ...
 
w skrocie powiem ze chodzi o to ze ex pracuje w nowej firmie ( trzeciej w tymroku)
w lipcu komornik wyslal pismo o zajeciu wynagrodzenia a ksiegowa tego nie zrobila.
uznala ze zajmie dopiero nastepne wynagrodzenie...
 
Witam :) Mam na imię Milena i jestem mamą czteroletniego Filipa. Jestem nowa i z chęcią przyłączę sie do was. Jestem z Łodzi i od ponad roku sama wychowuję synka.Pozdrawiam wszystkich
 
reklama
Ola rozumiem Twoją złość ... widzisz, tak to jest niestety czasami :(
niektórzy myślą, że utrzymanie dziecka jest proste i zapewnienie Mu tego co potrzebuje,
że my samodzielne mamy pieniędzy nie potrzebujemy ...

Christa witaj :)
 
Do góry