reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

ja ogarne jak Oliwka wyjdzie,poki co dziadek pojechal na chwile do sklepu, aona czeka:))

wlasnie pisalam mi kolezanka ze jej syn dzis z babcia idzie,a oni zawsze sie razme bawia:)

Oliwka jak wsatje to zawsze pyta czy juz idzie do Dudy {dawida}
 
reklama
Cześc mamuśki.Dopiero dotarłam do domku.Musze chwile odpocząc i dalej do roboty...Prawdopodobnie w piątek przeprowadzam się już na dobre...nareszcie.
 
Ola, głowa do góry Słonko, co prawda nie wiem o co chodzi i co jest przyczyną tego,
że masz dzisiaj kiepski dzień, bo dostępu na zamknięty nie mam, ale tak to już jest,
nie zawsze układa się wszystko tak jakbyśmy tego chciały - buziaki dla Ciebie.

ps. jestem chodzącym przykładem na, to że czasami jest źle, wczoraj ryczałam jak dzieciak ...
 
w skrocie powiem ze chodzi o to ze ex pracuje w nowej firmie ( trzeciej w tymroku)
w lipcu komornik wyslal pismo o zajeciu wynagrodzenia a ksiegowa tego nie zrobila.
uznala ze zajmie dopiero nastepne wynagrodzenie...
 
Witam :) Mam na imię Milena i jestem mamą czteroletniego Filipa. Jestem nowa i z chęcią przyłączę sie do was. Jestem z Łodzi i od ponad roku sama wychowuję synka.Pozdrawiam wszystkich
 
reklama
Ola rozumiem Twoją złość ... widzisz, tak to jest niestety czasami :(
niektórzy myślą, że utrzymanie dziecka jest proste i zapewnienie Mu tego co potrzebuje,
że my samodzielne mamy pieniędzy nie potrzebujemy ...

Christa witaj :)
 
Do góry