reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

anowi82 nie każdy ma talent twórczy :tak: ale trzeba żyć i aby do przodu ;-) a u Ciebie jak uczuciowo? u mnie posucha a byle co brać nie chcę już miałam dziękuję :-D:-D:-D A mały no zobaczy jak dalej z tym przedszkolem ciężki przypadek mi się trafił

maartuska jak to ich nie obchodzi czy dziecko dostaje czy nie pieniądze??????????? to jest przywłaszczenie!!! Ja bym na twoim miejscu od razu poszła o ograniczenie praw rodzicielskich i opisała że pieniądze pobierane na dziecko do niego nie trafiają!!! I to dziś od razu!!!! I w pozwie zaznacz że sprawa może się odbyć pod nieobecność ojca!!!
 
reklama
W poniedziałek jestem umówiona z prawniczką w sprawie rozwodu i ograniczenia praw, wszystko to chcę załatwić na sprawie rozwodowej. Dzwoniłam do niej i powiedziałam o tym rodzinnym, wszystko ma w pozwie zaznaczyć i niech nie myśli sobie, że przywłaszczy sobie tą kasę. Kurcze z dnia na dzień pokazuje jakim jest dupkiem, ja nie wiem co trzeba mieć w głowie....

No a jeśli chodzi i nową miłość to chciałabym mieć przy sobie kogoś odpowiedzialnego i kochającego ale na tą chwile nie wiem czy tacy faceci jeszcze istnieją, mam jakiś uraz zresztą mój jeszcze mąż ciągle mnie uświadamia, że jestem taka pusta, że nikt mnie nie zechce...Co innego on, wolny ptak hulaj dusza wszystko można i każda go zechce a ja bez pracy, kasy i z dzieckiem u boku nawet nie mam co marzyć o nowym związku. I że też taki palant tak może w głowie namieszać....
 
maartuska pusty egoista to on bo nie potrafi poczuć empatii nawet w stosunku do własnego dziecka :-D:-D:-D:-D obchodzi Cię co on o tobie myśli??? zlej dziada!!! Musisz być silna wiesz czyje zdanie na twój temat się liczy tylko TWOJE.
anowi82 ja tam od kiedy ojciec małego mnie olał nawet na randce nie byłam, ale nie dlatego że nienawidzę facetów, czy poświęciłam się mojemu dziecku, ja po prostu nie nienawidzę randkować :-D:-D:-D:-D Jak się zjawi porządny facet co uszanuje mnie jako kobietę i moje dziecko to będzie jak nie to w d..pie, oby praca była jak mały wyfrunie z gniazda będę podróżować nigdy nie byłam we Wrocławiu, w Pradze Czeskiej, Berlinie wieki w górach jest tyle rzeczy do zrobienia z facetem czy bez :tak: A własnie z pracą lipa a praca to podstawa niestety aby żyć trzeba mieć kasę na życie. A z praca u mnie w mieście źle i tylko gorzej :-(
ollla a właściwie myślicie o wspólnym zamieszkaniu? Oj wtedy była pani M będzie szaleć.
 
reklama
Jaimis jest tak ze ja ciagle slysze o tym zeby sie przeprowadzila, i tak wiecej czasu spedzam tam niz u siebie....
narazie opcjajest... szkoda mi tylko szkole zmieniac....
 
Do góry