reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Rzeszów?:) to nie daleko ode mnie :p
A czym się zajmuje Twoja firma? Może to i dobra myśl tylko trzeba mieć pomysł na siebie....
Jeśli chodzi o rodzinne to i chociaż miałabym na głowie stanąć to ukrócę mu to, najlepsze jest to, że prawdopodobne dostał zwrot za 12 miesięcy rodzinnego stamtąd czyli sumka nie zła z czego dziecko nie zobaczyło złotówki....
 
reklama
ja to pewnei bym juz w danym panstwie to zgłosila, albo i u ciebie w urzedzie zacznij pobierac i powiedz ze ojciec nielegalnie pobiera zagranica.


dobiłabym takiego tatusia, to są totalni idioci
 
Tutaj pobierać nie mogę bo musiałabym jego zarobki podać a tego nie posiadam...tam zgłosić mogę tylko telefonicznie jeśli znam język a jeśli nie to mam napisać pismo po angielsku chociaż nie wiem czy dadzą mi na nie jakąś odpowiedź. Najlepiej byłoby zadzwonić i się dowiedzieć tylko też pytanie czy takich informacji udzielą mi przez telefon.... Mogę i brać tutaj te 70 zł ale nie pozwolę na to żeby się tatuś kosztem dziecka wzbogacał...
 
anowi82 no to super że swój biznesik rozkręciłaś, o ile dobrze pamiętam z szyciem, ale trzeba mieć talent ja to mam taki talent do braku talentów ;-) No mojemu cały świat się zmienił a mamie się dostaje :-p
maartuska co za będzwał no tak między Bogiem a prawdą to okrada własne dziecko szok :szok:
 
Z tego co mi Pan powiedział w ropsie, to ich nie interesuje to co się z tymi pieniędzmi dzieje, czy są przekazywane na dziecko czy też nie....tatuś złożył wniosek, tatuś pobiera pieniażki więc dla nich wszystko jest tak jak powinno....Trafi mnie...ale czego jak czego ale tej kasy mu nie odpuszczę, nie pozwolę na to żeby tatuś szalał za kasę młodego a moi rodzice ogranizowali młodemu urodziny itd itd bo mnie nie stać, a jeśli dziecko ma "swoją" kasę to powinna być wydana na jego potrzeby....

A daleko Twoi rodzice mieszkają od Rzeszowa? Dziekuję za zaproszenie :-)
Bałabym się chyba zrobić tak jak Ty, wyprowadzić się z dzieckiem i zacząć wszystko sama....
Jestem chyba zbyt strachliwa, żeby założyć własną firmę;-) bałabym się, że nie przyniesie to żadnych korzyści i że znowu coś mi się nie uda...ale z drugiej strony wolałabym być niezależna od kogoś i sama pracować tyle ile uważam. Może faktycznie to dobry pomysł żeby coś zacząć działać na własną rękę :-)
 
reklama
Do góry