reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
wiem, ale nasz laryngolog nie odbiera, z resztą mówił mi, że pod tym numerem jest dostępny od środy do piątku :dry:. generalnie jest dużo lepiej, Maciek w porównaniu do wczorajszego dnia, kiedy tylko leżał i nie miał siły wstać, dzisiaj biega, krzyczy, bawi się, w ogóle jest normalny, tylko ten kark...
 
sliwka ja bym zadzwonila na pogotowie badz na oddzial otolaryngologi.

moje dziecko spi a ja mam cisze...

devil ogladalam Białego, naprawde bardzo mi sie podobalo:tak::tak:
 
dzwoniłam na całodobową, lekarz powiedział, żeby obserwować, a jutro do pediatry. jego zdaniem to może być zapalenie mięśnia od długiego leżenia w łóżku. jutro rano dzwonię do naszego laryngologa i zobaczymy co on powie.
 
reklama
ja należę do mam że jak mi się coś nie podoba od razu do lekarza lecę, może dlatego że to pierwsze dziecko (i jedyne;-) ) może dlatego że już stara jestem i pełna obaw, a może też dla tego że jak mały miał 5 miesięcy tylko lekko pokasływał a się okazało że to już rozwinięte zapalenie płuc. A u mojej jedynej koleżanki w mieście choróbsko w domu wszyscy na antybiotykach a i tak mają temperaturę po 39 stopnii jakieś zmutowane dziadostwo, stwierdziłam że pójdę dopiero do niej jak lekarz wystwai świadectwo że zdrowa jest :-D:-D:-D
 
Do góry