reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

dzien dobry
Sliwka dobrze ze juz po, teraz kilka dni i bedzie ok.
mial znieczulenie ogolne czy meijscowe? bo kiedys to glownie w miejscowym robili

sama pamietam jak to wyglada po zabiegu... reszty nie wem po ja akurat mialamw ogolnym.

dzis ladne slonko ale chlodniej niz wczoraj... my pewnie pozniej jakis spacerek zaliczymy
 
reklama
ollka zabieg był w znieczuleniu ogólnym, ale nie wiem czemu zaczął się wybudzać jeszcze na sali operacyjnej, a jak go przynieśli to przez kolejną godzinę była masakra. był jeszcze częściowo pod wpływem narkozy, ale wrzeszczał, kaszlał, rzucał się na łóżku, ciężko mi było go utrzymać, a musiał leżeć na boku, żeby się nie zakrztusił krwią. nie rozumiem, czemu pielęgniarka podała mu leki przeciwbólowe dopiero godzinę po zabiegu, kiedy widzieli jak się męczy. chłopiec na łóżku obok dostał od razu po zabiegu...
dzisiaj jest jakoś gorzej, noc była ciężka, ciągle gorączkuje i dzisiaj już nie chce jeść. lekarz mówił, że może zagorączkować od rany, daję mu leki, ale jakoś nie ma żadnej poprawy. teraz śpi już od trzech godzin. taki jest słaby i biedny, aż trudno na niego patrzeć:-(, ale mam nadzieję, że potem będzie już zdrowy, zacznie normalnie jeść i oddychać i okaże się, że było warto trochę pocierpieć.

zazdroszczę spacerków, my musimy trochę w domu posiedzieć, chociaż aż za serce ściska jak się patrzy, jak pięknie za oknem, a wyjść nie można.
 
Śliwko 3majcie sie dzielnie :tak: a pogody nie ma co zalowac cale lato przed Wami :tak: fakt ze po zimie chcialoby sie juz wyjsc ale lepiej jeszcze teraz troche posiedziec a pozniej juz w pelni kozystac z wakacji :-)
 
SLIWKA slyszalam,ze dziecko po narkozie jest napobudliwe,kolezanki bardzo przeklinalo,choc nie przeklinal wczesniej
na polu niby ladnie,ale chlodny wiaterek z kosciola jak wyszlam,a ma blisko do bloku znarzlam troche
a za niedlugo jedziemy po jakies buty na nowy sezon i moze jakies zakupy swiateczne te dlugoterminowe
 
sliwka ja rozmawialam wlasnie dzis z koelzanka i jej corcia miala zabieg w miejscowym. wiem ze keidys dziecisie wogole nie uspialo, tylko w miejscowym robilo.

malemu bym sie nie dziwila, ja po wybudzeniu pamietam tylko bol.
oby maly doszedl szybko do siebie.

mozi buty kupione??
my juz to mamy za soba
 
Dziewczyny idę na rozmowę o pracę. Narazie jeszcze nie wiem czy na pewno chcę ja dostać, ale idę, żeby później nie żałować, że miałam okazję, a nie skorzystałam. Miłego dnia :-)
 
o kurcze :-) za niedlugo to forum zmieni sie z samotnych mam na mamy bizneswoman :-D 3mam kciuki oby sie udalo i oby praca fajna sie okazala :tak: ciekawe jak mi pojdzie szukanie pracy po maciezynskim bo pewnie jak wroce do pracy to od razu dostane podziekowanie za wspolprace :baffled:
 
raczkowa moze nie bedzie tak zle w pracy??

ja sie za kolejne pozadki wzielam, umylam meble w jendym pokoju.
posegregowalam troche ciuchy.
wiec ogolnie do ogarniecia wiosennego zostal jeden pokoj i kuchnia i bedzie luzz:-D:-D
 
reklama
ollka22 moze i nie bedzie zle ale z drugiej strony nie mam z kim dziecka zostawic...i nie wiem czy dac je do zlobka ehh
podziwiam ze Ci sie chce to wszystko robic heheh ja nie mam sily na nic :szok:
 
Do góry