reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Olajo ja też nie znam samotnych mam w realu zawsze w grupie raźniej. Wiesz jest gdzieś na forum wątek o suwaczkach ja korzystałam z tej metody i się udało.
 
reklama
Olajo bierzesz
relg6iyefne3pxj8.png

url]
bez spacji
 
matitka skopiowałam bez spacji i nic :p ale poczytam może gdzieś na necie jak będę miała czas...
jaimis tak zawsze raźniej w grupie nawet na forum... :) szkoda, że dziewczyny są porozrzucane po całej Polsce, bo chętnie spotkałabym się w realu :)
 
iwona-33[/B] i super że randkujesz!!!!! Na razie daj wam czas żebyście się poznali a my tu będziemy tzrymać kciuki żeby to był facet z przegródki "PORZĄDNY" :-) i widzę że aż zaczęłaś się odchudzać tylko bez obsesji i przesady pamiętaj od czasu do czasu nawet na diecie warto coś pożywniejszego zjeść bo jak je się za mało to zwalnia przemiana materii i wzrasta obsesja na temat zjedzenia czegoś co uwielbiasz a się wyrzekłaś :-) Polecam dużo warzyw i owoców. Tak się trochę mądrzę bo jestem po szkole kulinarnej ale nie okazało się to pasją mojego życia nie będę drugą Gessler:-D[/QUOTE] Odchudzanie bylo najpierw ,a od niedana doatkowy motywatorek -pan G .No co trzeba sie motywowac na kazdy mozliwy sposob http://mxf02.bbstatic.pl/images/smilies/square/wink2.gif.Az ta dijetka to czesto sobie odpuszczam ,bo sa rzeczy ktore uwielbiam jesc i juz.tylko ze w mniejszych ilosciach http://mxf02.bbstatic.pl/images/smilies/square/biggrin.gif.
 
Ostatnia edycja:
iwona-33 tylko nie odchudz wszystkiego żeby pan G miał za co złapć ;-) I bardzo bardzo dobrze że dajesz sobie czasami pofolgować, jedzenie to przyjemność, grunt żeby się nie stało nałogiem :-)
 
Kurcze dziewczyny a ja nie znam żadnej samotnej matki w realu... ani jednej.... Taki przypadek chyba ..

A tak w ogóle to hello! hello! bo dawno mnie nie było ;).

Idę nadrobić co nie co ...
 
anne-ges naprawdę daaaawno Ciebie tu nie było :-)ja też nie znam żadnej samotnej mamuśki niby tak ich dużo ale wolę żadnej nie znać niż któraś z moich koleżanek miała by przechodzić to co ja.... a jak tam o ile mnie pamięć nie myli, a w moim wieku i przy mojej diecie może płatać psikusy, zdrówko taty? a masz jakieś fajne książki na temat poprawy samooceny?
 
reklama
Jaimis - nie wiem czy wszystkie pytania Twoje były skierowane do mnie ale na wszelki wypadek odpowiadam .... Z tatą ok. Przeszedł dwie operacje.. był czas, że było naprawdę źle (zapalenie otrzewnej) ale wykaraskał się ze wszystkiego :).
Co do książki to mam nowego kompa i zero .... po prostu zero plików z e-bookami.
Ale pamiętam tytuły więc do końca tygodnia Ci prześlę na pocztę. Mam na starym kompie fajnye mp3 o poczuciu własnej wartości ale ma trochę megabajtów i muszę pomyśleć gdzie Ci go załadować, że byś mogła ściągnąć/odsłuchać...

Tak na szybko:
1. moja ulubiona ZAZ (polecam muzykę) tak powiedziała łamaną polszczyzną na koncercie we Wrocku:

[video=youtube;Lvit7jRDepw]http://www.youtube.com/watch?v=Lvit7jRDepw[/video]

2. polecam posłuchać na Youtube Anthony de Mollo .... Mi osobiście daje naprawdę dużo, dużo do myslenia :) ....mówi o rzeczach bardzo istotnych w zakresie uczenia się swojej własnej wartości .... np o zadawalaniu innych ludzi jak tutaj:

[video=youtube;6bprFFVss9A]http://www.youtube.com/watch?v=6bprFFVss9A&feature=related[/video]


Przeczytałaś już "Zakochaj się w życiu"? - ja czytam po raz trzeci i za każdym razie odkrywam więcej dla siebie. Dużo się u mnie zmieniło dzięki tej książce.
Miałam Cię nadzieję spotkać na FB na czacie kiedyś żeby pogawędzić ale coś nie mam szczęścia do Ciebie niestety :(.
 
Ostatnia edycja:
Do góry