reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

mi sie bardziej zajecia z tanca podobaja ale u nas jak juz cos jest to dni i godizny to katastrofa.

Alonga a w przedszkolu maly bedzie mial jakies zajecia?? moze warto na poczatek tego sprobowac:) a do tej akademii mozesz sie wybrac z malym zoabczyc, moze mu sie spodoba:)
 
reklama
No wybieram się na dzien otwarty, w sumie to nie wiem czy dla maluchów są jakieś zajęcia dodatkowe...oczywiście na dni adaptacyjne się spóźnialiśmy,więc dziś będę musiała się dopytać:-)
 
hejka,moja juz w przedszkolu,w domu dzis poplakiwala troche,ze nie chce do nowego przedszkola,a wczoraj byla chetna,w przedszkolu bardzo ladnie poszla,nie plakala,nie trzymala sie mnie,tylko buzi i poszla z pania
a ja w nagrode pojechalam jej po prezent taka gitere do dzieci na zachete do nowego przedszkola

a teraz trzeba ogarnoc mieszkanie,bo wczoraj zaczelam segregowac rzeczy,zabawkim,tv przestwilam na gore,na biurku rzeczy mlodej poprzekladalam,a niedokonczylam wczoraj,bo na zebranie do przedszkola musialam isc

Alonqa ja nie puszczalam mojej na zadne zajecia dodatkowe w pierszym roku,bo pierwsze nie chciala,a po drugie uwazalam ze jest za mala,a poszla to miala jak twoj synek
moim zdaniem niech najpierw polubi przedszkole i pozniej zapisac dziecko na dadatkowe,bo to tez stres do dziecka
 
U nas nie pada, ale jest zimno, szaro buro i ponuro...brrryyy
Oj zjadła bym pierogów z kapustą i grzybami, po prostu je uwielbiam...mniam::-)
 
U nas spokój - mniejszy karaluch właśnie poszedł spać - a tak to łobuzuje.

Co do starszej to mi zapowiedziała że chce zostawać w tym roku dłużej w przedszkolu (tak odbieraliśmy ją o 15.00) i się zastanawiam.
 
No ja po małego ide po 15(tak kończę pracę) nie wiem czy to dla niego nie za długo...ciekawa jestem jego reakcji jak przyjdę...
 
reklama
No ja po małego ide po 15(tak kończę pracę) nie wiem czy to dla niego nie za długo...ciekawa jestem jego reakcji jak przyjdę...

Tam czas inaczej biegnie.

Co do reakcji to może być wielka radość - jutro może być problem. Może porozmawiaj z nim że jak będzie chętnie chodził itp to pod koniec tygodnia pójdziecie do sklepu i wybierzecie jakiś mały prezent w nagrodę?
 
Do góry